Kadına Dair Herşey

20 Harika Çikolata – Leylak Saç Renkleri: İlham Verecek Fikirler

20 Harika Çikolata – Leylak Saç Renkleri: İlham Verecek Fikirler

20 Harika Çikolata – Leylak Saç Renkleri: İlham Verecek Fikirler

 

Çikolata – leylak saç renkleri önümüzdeki sezon için mükemmel seçimler; bu renk genel olarak sıcak ve güzel, güçlü ama yumuşak bir görünüm yaratan birçok rengin karışımından elde ediliyor. Doğal olmadığından ancak kolayca profesyonel bir renk gibi görünebildiğinden bu renk, görünüş açısından birçok kişinin radarına takılmış durumda.

 

İnce ayrıntılar takdir edilmesi gereken ayrıntılardır ve bu harika çikolata – leylak saç rengi uygulaması için çok fazla ince ayrıntı bulunuyor. Sadece prizmatik renk teması güzel değil, aynı zamanda saç köklerinizin karanlıkta parlamasına da yardımcı oluyor. Bu saç renginin kendi içerisinde birçok tonu bulunuyor, işte dikkate almanız gereken en iyi 20 çikolata – leylak saç rengi fikri.

20 Harika Çikolata

 1. Prizmatik Çikolata – Leylak Saçlar

 

Ön taraflarda pembe rengi ön plana çıkarken, saç içlerinde daha çok lavantayı görüyoruz ancak kahverengi kökler ve hafifçe canlandırıcı bir etki veren bir bob kesim ile harika görünüyor.

 

 1. Çikolata – Leylak Balyaj

 

Bu çikolata – leylak balyaj rengi, kahverengi üzerine belirgin pembe, mor ve karamel renklerinin uygulanması ile elde edilmektedir. Renk etkisi ise hem havalı hem de zengin görünmektedir.

 

 1. Çikolata ve Gül Balyaj

 

Bu çikolata – leylak balyaj rengi oldukça doğal görünüyor ancak saçın her hareketini de vurgulayacaktır. Pembe gölge formunda oldukça konsantre olarak kullanılmış fakat çok fazla ön plana da çıkmıyor.

 

 1. Çikolata – Sütlü Çilek – Leylak

 

Yumuşak çikolata – leylak rengi, bana sütlü çikolatayı, çilekle karıştırmayı hatırlatıyor. Oldukça canlı ve açık ve görünüm açısından da doğala yakın duruyor. Aynı zamanda ışığı yakalaması açısından da oldukça prizmatik.

 

 1. Kusursuz Koyu Çikolata – Leylak

 

Bu ideal koyu çikolata – leylak rengidir. Renkler birbirine o kadar güzel harmanlaşmış ki, oldukça doğal görünüyor. Bu, uzun, muhteşem ve dipleri yumuşak görünen leylak saçlar oldukça harika bir seçim olacaktır.

 

 1. Lavanta Uçlu Leylak

 

Koyu dipler, açık kısımların ön plana çıkmasını ve parlamasını sağlıyor. Sıkıcı görünmeyen bu saç rengindeki pembe veya lavanta renkler de çok parlak görünmüyorlar.

 

 1. Sütlü Çilek – Leylak ile Çikolata

 

Bu çikolata – leylak saçtaki gölgeler gerçekten de içerisinde çilek rengi karıştırılmış gibi görünüyor ve çikolata – kahverengi rengini o kadar güzel aydınlatıyor ki, oldukça çok yönlü bir görünüm sağlıyor.

 

 1. Çikolata ve Karamel – Leylak

 

Leylak saç stilini elde etmek için uygulanan balyaj, özelleştirilmiş bir leylak sonucunu elde etmek için diğer renklerin de kullanılmasını olanaklı kılıyor. Bu çikolata – leylak saç stilindeki çikolata ve karamel gölgeler harika saçlarınızı zengin gösterip, bir derinlik katıyor.

 

 1. Parlak Çikolata – Leylak

 

Parlaklık eklemesi için balyaj uygulamasında mor, pembe ve kahverengi tonları birbirine harikaca harmanlanmış. Renkler harika bir çikolata – leylak görünümü sağlarken, oldukça da belirgindir.

 

 1. Eflatunla Birlikte Çikolata – Leylak

 

Koyu çikolata – kahverengi kökler sütlü çikolata ile buluşuyor ve arından sütlü çikolata daha yumuşak ve tamamlayıcı leylak ile saçın devamında buluşmadan önce güzel bir renk geçişi sağlıyor.

 

 1. Sıcak Karamel – Leylak

 

Bu leylak karışımı oldukça farklı yönlü çünkü bu rengin içine dahil olan diğer katmanlar, ışığın saçlarınızdan nasıl yansıdığını oldukça etkiliyor. Yansıyan ışık ile birlikte bu etkileyici çikolata – kahverengi ve opal gül rengi görünümü harika!

 

 1. Canlı Leylak Saçlar

 

Bu bir önceki rengin güncelleştirilmiş hali ancak harika görünüyor. Çikolata – leylak saç stillerinin en iyi kısmı ise, saçlar uzun oldukça daha güzel görünüyor ve bu görünüm de oldukça başarılı.

 

 1. Sütlü Çilek Uçlarla Sütlü Çikolata Kökler

 

Bu oldukça aromalı bir renk. Her iki renk de köklere doğru kenarlardan geçiş yapıyorlar ve bu sayede saçlarınız oldukça güzel bir şekilde uzayabiliyor. Açık pembe uçlar ile genel görünüm oldukça harika.

 

 1. Dumanlı Lavanta – Çikolata – Leylak

 

Harika bir seçim olan açık leylak, uçlarda gümüş trendi ile daha da güzel görünüyor. Renkler o kadar güzel harmanlanmış ki, renkleri tek tek belirlemek bile çok zor. Oldukça güzel harmanlanmış bu saçta aynı zamanda prizmatik ve genel anlamda oldukça hoş.

 

 1. Alt Kısımlar Gülümsü Leylak

 

Alt kısımlar gülümsü leylak yeni bir renk değil ancak bu sıcak kahverengi ve karamel – leylak harika. Leylağı ön plana çıkartmak için bu çok boyutlu ve parlak saçlar sizi güzel gösterecek.

 

 1. Eriyen Çikolata ve Eflatun – Leylak

 

Bu çikolata – leylak saç rengini bob kesim ile ortaya çıkartabilirsiniz. Balyaj uygulaması ile dikkatlice planlanmış olan bu prizma etkisi ile çikolata – kahverenginden kahverengi ve leylağa harika bir geçiş yapıyor.

 

 1. Sütlü Çikolata – Leylak

 

Sütlü çikolata ve leylak oldukça güzel ve parlak görünüyor. Çok fazla leylak tonu olduğundan çok farklı görüntüler yaratabilirsiniz ve bu kombinasyon oldukça havalı ve farklı bir görünüm sağlıyor.

 

 1. Eriyen Leylak

 

Bu tamamlayıcı eriyen leylak rengi, oldukça ilgi çekici ve yumuşak bir geçiş sağlıyor. Saç kesimi kesinlikle bir derinlik katmaya yarıyor ancak tasarımdaki renkler de oldukça açık bir şekilde görünüyor.

 

 1. Mücevherimsi Uçlarla Çikolata – Leylak

 

Kökten, uca doğru olan geçiş, saçın ortasında oldukça harika bir görüntü kazandırıyor ancak uçtaki renkler oldukça parlak ve bir mücevheri andırıyor.

 

 1. Koyu Çikolata – Eriyen Leylak

 

Saç boyunca renk geçişi oldukça güzel ve yumuşak. Lavanta, pembe ve karamel kombinasyonu oldukça yumuşak bir görünüm sağlıyor.

 

Bir önceki yazımız olan Küllü Kumral Saç Rengi Ve En Güzel Modeller başlıklı makalemizde saç modelleri, saç modelleri trend ve saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.


20 Harika Çikolata – Leylak Saç Renkleri: İlham Verecek Fikirler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ