Kadına Dair Herşey

2015 2016 Sonbahar-Kış Çizme Modası

2015 2016 Sonbahar-Kış Çizme Modası
  • Kışın vazgeçilmezlerinden biri de sıcacık şık çizmelerimizdir. Çeşit çeşit ve gönlümüze ve gözümüze dokunan birçok çeşidi vardır. Çizmeler özellikle yağmurlu karlı günlerde bizi bu hava şartlardan en çok koruyabilecek giyecektir. Ancak her zaman korunmak için değil şıklık için de birçok kombinimizi çizmelerle tamamlarız.
  1. Bu yılın modası kalın topuk çizmeler
  • Özellikle kullanım açısından da çok rahat olan kalın topuklu çizmeler bu yıl ki sonbahar kış koleksiyonların da da yerini almıştır. İnce topuklu çizmelere nazaran kötü hava şartların da daha rahat kullanılabilir bir seçenektir. Bu nedenle büyük bir ilgi görecektir bu sezon kalın topuk çizmeler.

bot3

 

  1. Cap toe modeller çizmenin şıklığına şıklık katıyor.
  • Biraz daha klasik tarza yaklaşan bir tarzdır cap toe çizmeler, hafiften sivri ayakkabı uçları ayakkabıları daha şık ve klasik hale getirmektedir.

bot6

  1. Siyah ve gri sezonun renkleri olacak
  • Bu sene de koleksiyonlarda siyah ve gri tonları ağırlıklı olarak yer almaktadır. Özellikle kışın birçok şeyin rengi griye döner ve bu nedenle birçok kıyafet vb. tercihlerimizin rengi de siyah ve gri olmaktadır. Bundan ötürüdür ki, 2015 2016 yılı sonbahar kış çizme koleksiyonunun ağırlıklı renkleri yine siyah ve gri renkler olmuştur.
  • Ancak farklı renkleri de kullanabilirsiniz tabii bu sezon mesela kırmızı rengi ile romantik bir uyum elde edebilirsiniz.

bot1 bot2

Bir önceki yazımız olan En Şık Aksesuar Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


2015 2016 Sonbahar-Kış Çizme Modası Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ