Kadına Dair Herşey

2016 Gelinleri İçin 9 Sade Makyaj Modeli

2016 Gelinleri İçin 9 Sade Makyaj Modeli

Her bayanın bir şekilde hayalini kurduğu düğün gecenizde adeta bir peri kızı gibi görünmek adına,fazla şaşaya kaçmadan, ağır bir makyaj yapmadan, doğal bir gelin olabilmek için sizlere 10 özel sade makyaj modelinden bahsedeceğiz.

Bu yazımızda ağır bir makyajdan kaçınacağız.Doğal bir güzellik yakalamak isteyen 2016 gelin adayları için çok sade makyaj tavsiyeleri karşınızda;

Bir ruj dahi sürmeden sadece dudaklara sürülen parlatıcı, hafif fondöten ile kapatılan cilt kusurları ile sizler de yıllın en sade gelini olabilirsiniz.

Gelin Makyajı 1

 

Veya çok iddialı olmayan bir ruj kullanarak masum güzelliğinizi kolayca ortaya çıkartan sade gelin makyajını en özel gecenizde uygulayabilirsiniz.

Gelin Makyajı 2

 

Dumanlı göz makyajı ile daha keskin bakışlara sahip olabilirsiniz.Fazla abartmadan gri ve siyahın tonları ile güzelliğinize güzellik katarken 2016 yılının en sade gelin makyajlarından birine imza atabilirsiniz.

Gelin Makyajı 3

 

Sade gelin makyajı son dönemlerde oldukça favori oldu. Gelin başına takılan saç aksesuarları ile zenginleştirilen görüntü ağır bir makyaj ihtiyacını ortadan kaldırmaya yetiyor da artıyor bile. Renkli gözlü gelinlerde ise sadece gözlerin güzelliği, sade ve dünyanın en güzel gelini olmayı kolayca sağlıyor.

Gelin Makyajı 4

 

Göz kapaklarınıza yapabileceğiniz hafif ışıltılar, çok açık ve pembemsi tonlarda bir ruj sayesinde, sade gelin makyajını gayet başarılı şekilde sizler de kolayca uygulayabilirsiniz.

Gelin Makyajı 5

 

Sade gelin makyajı yaparken kozmetik ürünlerden fazla yardım almanıza hiç gerek yok.Başınıza takabileceğiniz ışıltılı bir kolye ile tüm güzelliğinizi kolayca ortaya çıkartabilirsiniz.

Gelin Makyajı 6

Cildinizdeki kusurları gizlemek adına sadece fondöten, yanaklara belirsiz bir allık uygulaması ve dudaklara ise dudak dolgunlaştırıcı parlatıcı ile dokunarak 2016 yılının en sade ve doğal gelini sizler olabilirsiniz.

Gelin Makyajı 7

 

Olabildiğince sade bir gelin olmak için saçlarınıza topuz yaptırmanıza bile gerek yok. Günlük saç modelinizi kullanarak gelmiş geçmiş en sade ve doğal gelinlerden sadece biri sizler olabilirsiniz.

Gelin Makyajı 8

 

Hoş bir duruş, sade bakışlar için arkadan toplanan klasik topuz modeli, güz rengi bir ruj uygulaması ve yanaklarda şeftalimsi allık sayesinde sizler de sade gelin makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Gelin Makyajı 9

Bir önceki yazımız olan 59 Yaşında,Büyükanne ve Halen Daha Model başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


2016 Gelinleri İçin 9 Sade Makyaj Modeli Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
CLOSE
CLOSE