Kadına Dair Herşey

2016 İlkbahar Yaz Çanta Modası

2016 İlkbahar Yaz Çanta Modası

En Popüler Çanta Modelleri

İyi bir kombinin en önemli parçası kullandığımız çantalardır. Her sezonun moda yenilemesinden etkilenen kıyafetlerimiz olduğu gibi çantalar da moda içinde yenilemeler gösterir. Bu sezonun modasına göre çanta trendleri seçenekleri de çok çeşitli olarak karşımıza çıkıyor.

 

Yarım Ay Omuz Çantaları

Bu sezon canlı renklerle karşımıza çıkacak olan yarım ay omuz çantalarını sıklıkla göreceğiz. Deri ve püskül detayları ile dikkat çeken sezonun trend çanta modeli günlük kullanımda tercih edeceğiniz modeller arasında yer alıyor.

Zincir Detaylı Çantalar

Eksantrik maksimalist etkiler bu sezon zincir detaylı çantalar ile karşımıza çıkıyor. Küçük boyutlu taşıması kolay olan bu çantalar spor ve bazı modellerde asi şıklığı taşımanızı sağlayacak.

Gümüş Metalik Çantalar

Bu sezonun ayakkabı trendlerinde sıklıkla karşılaştığımız renk gümüş metal etkisi çantalarda da 2016 çanta modası öncüsü olacak. Özellikle trend ayakkabı modelleri ile beraber rahatlıkla tercih edebileceğiniz gümüş metalik çantalar sezonun yenilikçi trendleri arasında yer alıyor.

Saten ve Dantelli Çantalar

Spor bir görünümden çok gece etkinliklerinizde tercih edebileceğiniz bu çanta modası, şık elbiselerinize şıklık katacak. Her renk seçeneğinde bulabilecek ve kullanabileceksiniz.

Ağırlıklı gece kullanımına yönelik sunulmuş olsa da, günlük kullanım için üretilmiş modelleri de 2016 İlkbahar/Yaz çanta trendleri arasında bulabilirsiniz. Gece kullanımında olan ağırlığı hafifletmek için, günlük kullanımda özellikle beyaz ve açık renklerde tercih edilecek modeller görülmektedir.

Bir önceki yazımız olan Aynalı Ve Yuvarlak Gözlükler başlıklı makalemizde aynalı yuvarlak gözlükler ve gözlük modası hakkında bilgiler verilmektedir.


2016 İlkbahar Yaz Çanta Modası Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ