Kadına Dair Herşey

2016 İlkbahar Yaz Çanta Trendleri

2016 İlkbahar Yaz Çanta Trendleri

Çantalar bayanların vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Yanlarından eksik etmedikleri parçaları gibidir. Ayrıca çantalar kıyafeti tamamlayan şıklık veren ilave yapılardır. Dış görünümüne dikkat eden bayanlar her kıyafetine göre değişik renk ve modelde çanta alırlar.

Her kıyafeti modern, zarif şık ve büyüleyici gösterecek çantalar farklıdır. Abiye kıyafetle, klasik kıyafetle, spor kıyafetle veya günlük yaşamda kullanılan çantalar aynı değildir. Hatta yaz ve kış sezonlarında kullanılan çantalarda aynı değildir. Renkleri, modelleri, malzemeleri birbirinden farklıdır. Örneğin hasır çantalar kışın kullanılmazken yazın tercih edilen modellerdendir.

 

Çantalar hareketli tasarımlar olduğu için ürün ve renk açısından geniş bir yelpazeye sahiptir. 2016 ilkbahar yaz Newyork, Milano, Paris ve Londra moda defilelerinde sergilenen çanta modelleri oldukça yaratıcıdır.

2016 ilkbahar yaz defilelerinde sergilenen çanta modellerini sizler için araştırdık. Çanta satın alınacağı zaman sizlere fikir oluşturması açısından sitemizdeki yeni sezon çanta modellerine bakmakta fayda var.

Hayvan Figürlü Çanta

2016 hayvan figürlü çanta çocuk yönünü kaybetmemiş eğlenceli bir bayanın tercih edeceği modellerdir. Hayvan sevgisi yüksek olan bayanlar için harika tasarımlardır. Komik görünümlü ama bir o kadar da mesaj içerikli çantalardır. Hayvan sevgisinin aşılanması için güzel bir stil oluşturulmuş. Köpek, panda, balık vs. hayvan figürleri kullanılmıştır. Bazı çantalarda sadece hayvanın kafası model olarak alınmış. Bazı hayvanların görüntüsünün tamamı model olarak kullanılmış.

Yiyecek Görünümlü Çantalar

2016 yılı ilkbahar yaz sezonu fütüristik bir yapı sergilemektedir. Eğlenceyi seven, farklı olmak isteyen marjinal bayanlar için kullanılabilecek ideal çantalardır. Adeta karikatür görünümlü çantalardır. Bu tarz tasarımlar ilk defa bu kadar etkin bir şekilde kullanılmıştır. Çilek görünümlü, pasta görünümlü, peynir görünümlü vs oldukça cici çantalardır. Uygun bir kıyafetle çok tatlı durmaktadır.

İnsan Figürlü Çantalar

2016 ilkbahar yaz çanta modeli olarak ilginç bir tasarım daha oluşturulmuştur. İnsan figürleri de yer almıştır. Günlük çantalardan ziyade abiye çantalarda da bu modeller işlenmiştir. 2016 yılı fütüristik bir yapıya dönerken süet saçaklı çantalarda dikkat çekmektedir.

Saçaklı ve Püsküllü Çantalar

2016 ilkbahar yaz trendleri arasında saçaklı çantalarda yer almaktadır. 2015 yılında da sıkça gördüğümüz modellerdendir. Retro tasarım olarak kabul edeceğimiz çantalara yeni stillerle oluşturularak karşımıza çıkmıştır. Spor bir görünümde olduğu gibi klasik modellere de uygulanmıştır. Parlak ve metalik renklerle yeni bir özellik kazandırılmıştır.

Bir önceki yazımız olan 2016 Saç Modası başlıklı makalemizde 2016 saç modası ve saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


2016 İlkbahar Yaz Çanta Trendleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ