Kadına Dair Herşey

2016 Mayo Modelleri

2016 Mayo Modelleri

Pencereden hala kışın son etkileri görünürken, rüzgar ve yağmur bizleri üşütmeye devam ederken modacılar 2016 yaz sezonu mayo modellerini çoktan tanıtıp sizlerin beğenisine sunmaya başladılar.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da henüz plajlarda güneş daha parlamadan plaj modası belirlendi, sıcacık yaz günlerine hazırlıklar şimdiden başladı. Sizler de kendinizi özgürce bırakacağınız deniz suyuna dayanıklı, vücudunuzun dilinden anlayan, sizlerin zevkini yansıtan ve yaza özel canlılıkta renklerle içinizi ısıtacak olan mayolarınızı şimdiden hazırlamalısınız.

Şık ve Rahat Tasarımlar

Her yıl yenilenen plaj modasında bu sene hem klasik tarzın şıklığı, hem de spor tarzın rahatlığını içeren değişik mayo modelleri ön plana çıkmaktadır. Mayo önceleri sadece belli yaş üstü kişilerin tercihi iken, günümüzde yapılan özel tasarım modeller ile her yaştan kişinin beğeniyle giyeceği ve tercih edeceği plaj giysisi olarak üretilmeye devam etmektedir.

Mayoyu havuza ya da denize girmeden önce sadece uygun bir şekilde örtünmek için giymek tarih oldu, 2016 mayo modelleri tek tek özenle tasarlanmış birer sanat eseri olarak vitrinlerdeki yerlerini almaya hazırlar.

Vücudunuzun Şekli ve Zevkinizin Birleşimi

Mayo alırken renk ve modellere bakmadan önce, kendi vücudunuzu tanımalı, geride kalmasını istediğiniz ya da ön plana çıkarmak istediğiniz bölgelerinizi bilmelisiniz. Klasik modeller, spor modeller ya da oldukça değişik, sıra dışı modellerden hangisinin sizi yansıtacağına karar vermelisiniz. Bunlara karar verebildikten sonraki adımınız, seçeceğiniz renktir. Burada önemli olan seçeceğiniz renk ile göstereceğiniz cesaretin doğru orantılı olduğudur. Bronzlaşmış teniniz üzerinde ne kadar göz alıcı renk içeren mayo tercih ettiyseniz, o derece göz önünde olacak, dikkat çekeceksinizdir.

Sıcacık Yaza Rengarenk Modeller

2016-yaz-mayo

Yaz aylarının enerjisini mayo modellerinde görmek de mümkün olacak. Plajlar yine canlı yine rengarenk olacak, hem güneş hem de mayo modelleri içinizi ısıtacak. Şortlu mayo modelleri 2016 plajlarında da renkli ve özel tasarımlarıyla yer almaya devam edecek.

Vazgeçilmez siyah renk yanında yazın sıcaklığı ve hareketliliğine uyumlu canlı renklerle tasarlanmış elbise mayo modelleri de bu tarzı tercih edenler için 2016 yaz modası mayoları içerisinde yer almaktadır.

Size Özel Modeller

2016 yazı mayo modellerinin çeşitliliği herkesin kendisine özgü tarzını yansıtabileceği bir model bulabilmesi fırsatını vermektedir. Markaların bu sezonda en çok önem verdiği konu, şık, rahat ve giyen kişiye özel tasarımlar yapmış olmalarıdır. Mayo modelleri ve fiyatları arasında karşılaştırma yaparak, kendi vücudunuz ve tarzınıza en uygun modeli bulduktan sonra yapmanız gereken tek şey, hangi rengi alacağınıza karar vermektir.

mayo-modelleri

Bir önceki yazımız olan Yiyeceklerden Kıyafet Tasarımı Yapan Stilist başlıklı makalemizde ilginç ve moda tasarımı hakkında bilgiler verilmektedir.


2016 Mayo Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ