Kadına Dair Herşey

2016 Vakko Kombinleri

2016 Vakko Kombinleri

vakko çanta modelleri içerisinde yer alan her farklı tasarıma bir yenisi daha ekleniyor. 2016 Vakko çanta modelleri ile şıklığınızı ve tarzınızı korumaya devam edeceksiniz. Bir yandan bayan bir yandan da erkek üretimleri açısından şıklığını ve pahalı görüntüsünü, kalitesini koruyan Vakko 2016 yılı üretimlerinde de olay yaratacak.

vakkoVakko modelleri hem şık hem de kalitenin ürünüdür. 2016 Vakko çanta modelleri mutlaka kalitesini ve hitap ettiği kitleyi korumayı düşünüyor. Genel olarak deri ve deri tarzını içerisinde barındıran Vakko, deri seven ve çanta konusunda hassas olan bireyler için üretim yapıyor.

Vakko Farklıdır

  • Vakko çanta ürünlerinden beklenen değişimin, kalitesi ve şıklığını yansıtarak geliyor. Bir yandan deri ve farklı kesimler ile ürünler sunan Vakko, öte yandan mutlaka değişik renk kombinlerini de sunmayı ihmal etmiyor.
  • Vakko çanta modelleri içerisinde, her tarza uygun ürünler bulunamayabilir. Çünkü daha çok klasik ürünler üretmekten yana olan Vakko, klasik bir tarz yaratılması amacı ile çalışıyor.
  • Vakko çantaların cüzdan ayrıntısı 2016 yılında da göz ardı edilmiyor. İç cep farklı ile çok daha kullanışlı ürünlerin üretildiği gözümüze çarpıyor.

Vakko Bayan Çantaları

vakko2Vakko bayan çanta modelleri, cüzdan ve zincir ayrıntıları ile oldukça şık. 2016 üretimi Vakko bayan çantaları içerisinde, her renk ve farklı aksesuara rastlamanız mümkün. Vakko kalitesi altında üretilen bayan çanta modellerinin, kaliteden ve farktan ödün vermediğini de belirtmek gerekir. Vakko, her kesime hitap etmek yerine, yalnızca kendi marka değerini bilen kitlelere hitap etmeyi, 2016 üretimlerinde de tercih ediyor.

 

 

 

Vakko Erkek Tasarımları

vakko-erkeKlasik tasarım çantalar ile kombin yapmayı tercih eden erkekler için Vakko 2016 tasarımlarını oluşturdu. Klasik ve takım elbiseler ile kombinlenmeye uygun deri işlemeli sade ve kaliteli çantalar 2016 yılında Vakko mağazalarında olacak. Erkek cüzdan seçenekleri de oldukça fazla. Deri ayrıntıları ve zarif aksesuarları ile erkeklerin dikkatini çekebilecek ürünler ile yeni tasarımlar yapan Vakko, oldukça konuşulacak bir koleksiyon ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Genel olarak siyah ve kahverenginin hakimliğinde olan  ve monogram baskılara sahip çantaların şıklığı ile kombinlerini oluşturmak isteyen erkeklerin sabırsızlık ile beklediği tasarımlar olacak.

Vakko Çanta Fiyatları

Vakko fiyatları her dönem sabitliğini koruyor. Her keseye hitap ettiğini söylemenin pek de mümkün olmadığı kanısındayız. Vakko, fiyat aralıkları ile biraz daha elit kesime hitap eder iken sunduğu kalite ile fiyatlarının doğru orantıda olduğunu görmek mümkün.  Erkek ve bayan çanta modellerin de farklı fiyat aralıklarının olabileceği beklenir iken bu aralıkların sınırlarını henüz bilmiyoruz.Ancak sizler için en azından fikir olabilmesi açısından fiyat arlaıklarını aşağıdaki görsele tıklayarak görebilirsiniz.

Vakko Kombinleri

Vakko kombinlerini tercih eden bayanların genel olarak, tesettürlü olduğunu ve şıklık ile tesettürün birleşimi ile hoş kombinlerin ortaya çıktığını biliyoruz. 2016 Vakko ürünleri ile çok daha farklı ve şık kombinlerinizi hazırlamaya var mısınız?

vakko-modelleri

 

Bir önceki yazımız olan 2016 Yılında Şıklığın Simgesi Bambi Ayakkabılar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


2016 Vakko Kombinleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ