Kadına Dair Herşey

2016 Yılı Hangi Burçlara Aşkı Getirecek?

2016 Yılı Hangi Burçlara Aşkı Getirecek?

Burcunuzun özelliklerini taşıdığınızı düşünüyor ve hatta burçların etkilendiği her dönemi kendi karakter ve davranışlarınızda gözlemliyor olabilirsiniz. Ya da burçlarla hiç arası iyi olmayan yine de 2016 yılında burçlar etkisiyle aşık olma ihtimalini görmek istiyorsanız tam da size göre bu yazı..

KOÇ BURCU: Çok sosyal bir burç olan koç burcu, bu yıl biraz arkadaşlıklar açısından sıkıntılı geçirebilir. Ailevi sorunlar yaşayabilir. Ayrıca bir takım duygusal yoğunluklar yaşayabilir dönem dönem. İş hayatında yükselişe geçtiği iyi bir yıl bekliyor koç burcunu. Ayrıca çok şanslı bir yıl olacak yıl sizin için.

BOĞA BURCU: Sizin için yaratıcılığın ve güzel fikirlerin olduğu güzel bir yıl olacak bu yıl. Bu yıl sizin için keyif ve mutluluk verici olacaktır. Moral bozukluklularının, üzüntülerin geride kaldığı 2016 yılı sizin yılınız olacak. Aşkın da size 2016 yılından gülümsediği çok şanslı burçlardansınız.

İKİZLER BURCU: geçeceğimiz yılı en depresyonlu geçiren burçlardan biri olan ikizleri güzel etkileyecek tabii ki. Aşk ve para göz kırparken 2016 yılında ufak tefek hastalıklar dışında çok dinç bir yıl olacak.

ASLAN BURCU: Aşkın etkisi altına girip rüzgârına kapılacak olan bir diğer burç ise aslan burcu olacak. Psikolojik ağırlıklı rahatsızlıklar yaşamış olan aslan burcu biraz bu konuda dikkatli olmalıdır.

BAŞAK BURCU: Aşktan yana bereketli bir yıl olacak 2016 yılında başak burçları da nasibini alacak..

OĞLAK BURCU:  Dillere destan güzel bir aşk yaşayabilme ihtimaline sahip burçlar arasında tabi ki oğlak burcu da var.

Bu 2016 yılında burçlar aşka doyacaklar diğerleri ise bunlara nazaran inişli çıkışlı ya da aşkın sesini bile duymadıkları bir yıl yaşayacaklar.


2016 Yılı Hangi Burçlara Aşkı Getirecek? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ