Kadına Dair Herşey

2016 Yılında Balık Burcunu Neler Bekliyor?

2016 Yılında Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal ve romantik bir ruha sahip olan balıklar 29016 yılını heyecanla bekliyorlar. Bu yıl onlara neler getirecek, nasıl bir yıl olacak bir bakalım. Kırılgan ve yapıcı bir yapıya sahip olan balık burcu 2016 yılı içinde evcimenliğini ve yapıcılığını duygusallığı ile harmanlayarak hayatına nasıl katkılar sağlayabilecek göreceğiz. 2016 yılı balık burcu iş, aşk ve sağlığı,

Balık burcu iş hayatı

Özellikle 2015 yılının sonlarına doğru da başlayacak bir hareketlilik söz konusu olacak ve bu 2015 yılında başlayan hareketlilik 2016 yılında da devam edecek. İş bulmak isteyen balıklar, iş bulabilir. Ancak işlerinde değişiklik yapmak isteyenler çok köklü yeniliklerle karşılaşabilirler. Ancak herşeye rağmen 2016 yılı balık burcu iş hayatı genelde olumlu bir tablo çiziyor bize.

Balık burcu aşk hayatı

2016 yılı Balık burcunun hayalperest dünyasının gerçeğe döndüğü harika bir yıl olabilir. Birçok hayalini kurduğunuz şeyin aile planlaması, evlilik ve aşk üzerine kurduğunuz tüm hayalleri bir kâğıda yazın ve bir liste oluşturun ve sırayla gerçekleşen hayallerinizin nasıl gerçekleştiğini görün. Aşk hayatınızın güzel bir yolda ilerleyebileceği şans dolu bir yıl olabilir bu 2016 yılı balık burcu için.

Balık burcu sağlık

Özellikle duygusal rahatsızlıklar geçirmeye çok yatkın bir burç olduğumuzu kabul ederek, tembellikten kaynaklı bir takım fizyiksel ağrılarımız olabilir ve bu duruma egzersizlerle çözüm bulabiliriz. Ayrıca sağlığımıza fazlaca özen gösterip gereksiz ağrılardan kaçınmalıyız.

Bir önceki yazımız olan 5 Adımda Stresten Uzaklaşın başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


2016 Yılında Balık Burcunu Neler Bekliyor? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ