Kadına Dair Herşey

2017 Avize Modelleri Görücüye Çıktı

2017 Avize Modelleri Görücüye Çıktı

Evin aydınlatmasını sağlayan avizeler, aynı zamanda ev dekorasyonunun da en önemli parçalarından bir tanesidir. Mobilyalarınız ve mekanlar ile uyumlu seçilen avizeler sayesinde oldukça şık dekorasyonlara imza atmanız mümkün. Sadece ev dekorasyonu değil ofis içi dekorasyonlar için de oldukça önemli olan aydınlatmalar içinde 2017 avize modelleri arasından en güzellerini sizin için paylaşıyoruz.

2017-avize-modelleri

2017 Yılının En Gözde Avize Modelleri

2017 avize modelleri içinde en gözde modeller arasında geometrik desenli avizeler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra spor ve klasik avize modelleri içinde de 2017 yılına ait en güzel avizeleri bulmanız mümkün. Klasik avizelerde en çok dikkat çeken modeller arasında büyük ve taşlı avizeler yer almaktadır. Spor avizeler ise daha modern dokunuşlara sahip olan geometrik şekillerden oluşmaktadır.

2017 Yatak Odası Avizeleri

Yatak odası avizeleri, yatak odası mobilyanız ile uyumlu olması gereken avizeler arasında yer almaktadır. Eğer modern bir yatak odası dekorasyonu oluşturmuşsanız 2017 yılında bu dekorasyona uygun yüzlerce çeşit avizeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Spor yatak odaları için kristal cam avize modelleri oldukça güzel seçenekler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra kumaş şapkaları olan çoklu avizeler de oldukça sık göreceğiniz modeller arasındadır. Klasik yatak odası mobilyaları için dekorasyonu tamamlayacak olan klasik yatak odası avizeleri de 2017 yılında oldukça dikkat çekmektedir. Büyük ve oldukça gösterişli modellerden oluşan klasik avize modellerinde ise varaklı ve oymalı detaylardan oluşan avizeler oldukça göz doldurmaktadır.avize-model

2017 Salon Avize Modelleri

2017 avize modelleri içinde en çok dikkat çeken avizelerden bir diğeri de salon avizeleridir. Özellikle modern dokunuşların yer aldığı salon avizelerinde 2017 yılının gözde avize modelleri içinde farklı desenlerden oluşan avizeler yer almaktadır. Şekil itibari ile geometrik desenlerin sıklıkla yer aldığı salon avizeleri, oldukça modern kesimlerden oluşmaktadır. Özellikle üç boyutlu avizeler ve birbirini tamamlayan cinsteki şekiller ile harmanlanmış olan avizeler, 2017 yılının en öne çıkan avize modelleri arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra kristal cam motiflerinin yer aldığı şık salon avizeleri de 2017 yılında sıkça karşınıza çıkan avizeler arasında olacaktır.avize-modelleri

Bir önceki yazımız olan Vintage Perde Modelleri başlıklı makalemizde vintage akımı, Vintage Perde Modelleri ve Vintage-Retro Farkı hakkında bilgiler verilmektedir.


2017 Avize Modelleri Görücüye Çıktı Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ