Kadına Dair Herşey

2017 Dekolteli Kazak Modası

2017 Dekolteli Kazak Modası

Kazaklar 2017 yılında salaş ve dökümlü olarak karşımıza çıkacak. Ancak her ne kadar kaba, kalın ve salaş kazaklar moda olsa da dekolteli kazaklar 2017 yılının en trend parçaları arasında yerini almaktadır. Dekolteli kazak tercihi yaparak hem şık hem de seksi bir görünüm yakalayabilirsiniz.

2017 Yılının Kazak Modası

Kazaklar kaba, kalın ve dökümlü parçalar olduğu için genel olarak giyeni rahat ve fresh bir görüntüye taşır. Ancak kazak tercihi yapan kadınların seksi görünmesi için kombini üzerinde küçük dokunuşlar yapması gerekmektedir. Özellikle dekolteli kazak tercihi yaparak kendinizi bir anda frapan ve seksi bir görünüme ulaştırabilirsiniz.

Bu sezon kazaklarda dekolte genel olarak omuzda verilmektedir. Bilhassa boyunlu kazaklarda uygulanan bu dekolte biçimi yama şeklinde omzun açılması olarak kendini göstermektedir. Ayrıca küçük yırtıklar halinde göğüs dekoltesi de yine bu sezonun trendleri arasında yer almaktadır.

Dekolteli kazaklar trend parçalardır. Ancak doğru kullanılmadığı takdirde hedef alınan güzelliğe ulaşılamayacaktır. Bunun için dekolteli kazak tercihlerinde kombinin de doğru yapılması çok büyük önem taşımaktadır.

Dekolteli Kazaklar Nasıl Kombinlenir?

Dekolteli kazaklar birbirinden çok farklı şekillerde kombinlenebilir. Dekolteli kazakları öncelikle spor parçalarla bir araya getirebilirsiniz. Kot pantolonlar taytlar dekolteli kazakların kullanılabileceği en kolay parçalardır. Böyle bir kombinle günlük her yere gidebilirsiniz.

Bunun dışında hem trend hem de hoş bir görünüm yakalamak istiyorsanız dekolteli kazakları mini eteklerle bir araya getirebilirsiniz. Kazaklarla mini etek tercih etmeniz halinde mutlaka çorap kullanmalısınız. Bir muz çorap kullanıp, çorabın üzerine bir soket çorap daha giyerek daha doğru bir görünüm elde edebilirsiniz.

Dekolteli kazakların kullanılabileceği parçalardan bir tanesi de deri eteklerdir. Çünkü kazağın yapısı ile deri birbiriyle son derece uyum yakalamaktadır. Deri etek üzerine tercih edeceğiniz dökümlü kazağınız sizi 2017 trendlerine uygun bir görünüme taşıyacaktır. Çünkü bu sezon salaş ve asilik bir arada kullanılarak frapan bir görünüm yakalanıyor. Siz de bu şekilde dökümlü kazaklarınızla, dar ve iddialı deri eteğinizi bir arada kullanarak moda dergilerine layık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Dekolteli kazaklar bazen dökümlü değil dar olarak kendini göstermektedir. Bu tarz kazaklarda ise özellikle kloş etekler tercih edilmelidir. Pantolon ya da dar etek tercih ediliyorsa üzerinize mutlaka dökümlü gelen bir kaban almalısınız.

Bir önceki yazımız olan 2017 Çorap Çizme Modası Yine Ön Planda başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


2017 Dekolteli Kazak Modası Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ