Kadına Dair Herşey

2017 Ev Dekorasyon Modası

2017 Ev Dekorasyon Modası

2017 Ev Dekorasyon Modası

2017 Ev Dekorasyon Modası

Dekorasyon fikirleri ne kadar şık ve modern görünürse görünsünler tamamen kişilerin sahip olduğu tarza bağlı olarak değişir. Örneğin koyu renklerden hoşlanan ve evinde daha koyu ve retro bir görünüm sağlamak isteyenler beyaz ve aydınlık fikirlerden hoşlanmayabilirler. Bu durumda koyu sevenlerinde açık renk sevenlerinde dekorasyon modelleri şık durmakla birlikte herkese hitap etmeyebilir. 2017 ev dekorasyonu fikirlerine baktığımız zaman daha açık renkler ve daha aydınlık evleri görüyoruz. Özellikle evde dinlenme alanı yaratmak ve evi daha büyük göstermek için de açık renk dekorasyonlar daha sık kullanılıyor.

Açık Renk Dekorasyon Modelleri

Açık Renk Dekorasyon Modelleri

Açık renk dekorasyon fikirleri 2017 ev dekorasyonu modellerine damgasını vurdu. Bu yıl özellikle sahil evlerinde ve yazlıklarda daha açık tonlarda ev döşemeleri görüyoruz. Açık renk ev döşemelerinde kullanılan aynalar evi daha büyük ve geniş gösteriyor. Ayrıca açık renklerde daha çok ev döşemesi seçeneği bulmak mümkün. Açık renk ev dekorasyonu için koltuklardan halıya, duvardaki boyaya hatta süslemeye kadar tüm ayrıntıları atlamamanız gerekiyor. Evin genelinde bu havayı yakalamak içinse mutfak, banyo ve oturma odasında da açık renk döşeme kullanmanız gerekir.

Koyu Renk Dekorasyon Fikirleri

Koyu Renk Dekorasyon Fikirleri

Koyu renk mobilyaları daha çok klasik modellerde görmeniz mümkündür. Klasik çizgilerin koyu kahverengi ve bej tonları eve  şık bir görünüş yaratmakta yardım ediyor. Bunun yanında gri mobilyaların mutfakta kullanılmaya başlanmasıyla gri duvar boyaması ve gri duvar kağıtları da ön plana çıktı. Koyu renk ev döşemesi yaparken oldukça planlı olmalısınız. renk uyumuna dikkat etmeli yer döşemesinden tavana kadar tüm alanda uyumlu bir dekorasyon yapmalısınız.

Dekorasyon ve Mobilya

Dekorasyonu oluşturan en önemli parçalar mobilyalardır. Mobilya evin genel havasını yansıtır. 2017 ev dekorasyonu modellerinde açık renk mobilyaları daha sık görüyoruz. Koltuklardan konsollara kadar eve ışık verici ve aydınlatıcı parçalar bu yılın modası haline geldi. Sizde şık ve konforlu bir dekorasyon döşemesi yapmak için açık ve geniş mobilyaları tercih edebilirsiniz. Şıklığın yanında rahatlığa da önem verenler için bu yıl farklı modeller sizlere sunuluyor.

Bir önceki yazımız olan Ofis Dekorasyonu İçin Modern Fikirler başlıklı makalemizde ofis dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.


2017 Ev Dekorasyon Modası Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ