Kadına Dair Herşey

2017 Modası Çizgiler

2017 Modası Çizgiler

2017 Modası Çizgiler

Çizgiler 2016 yılında kendini siyah beyaz olarak göstermişti. Ancak bu sezon siyah beyazla sınırlı kalmayarak, kendini aşacak ve farklı renklerde ve farklı boyutlarda karşımıza çıkacak. Klasik boyuttaki çizgiler ve siyah beyaz renkler bir kenarda duracak bunun yerine modern çizgilere sahip, renkli kıyafetler hayatımızda yer bulacak.

2017 Modası Çizgiler

Çizgiler 2017 yılında iki renkten ziyade üç renk olarak karşımıza çıkacak ve bu şekilde karşımıza çıkacak olan çizgiler daha modern ve grafik görünümünde olacak. Bu sezon renkli çizgilerin trend olmasıyla birlikte birçok farklı kombin yapılabilecek ve tarz bir görünüm yakalanmış olacak.

Çizgiler 2017 yılında

Çizgiler Nasıl Kombinlenir?

Çizgi kombinlerinde klasik olarak herkesin bildiği belli başlı kurallar vardır. Enine çizgiler her zaman için kalın göstermektedir. Bunun için de çok zayıf değilseniz enine çizgileri de kullanmamalısınız. Boyuna çizgiler ise sizi daha zayıf gösterecektir. Bunun için de daha zayıf görünmeniz için boyuna çizgilere sahip kıyafetleri tercih edebilirsiniz.

Çizgiler Nasıl Kombinlenir

Siyah beyaz çizgiler en klasik çizgilerdir ve her zaman, her kombinde yer bulabilir. Siyah beyaz çizgilere sahip kıyafetler tercih edildiğinde doğru parçalarla kıyafetin bir araya getirilmesi halinde güzel bir kombin oluşturulacaktır. Siyah beyaz çizgilerle en çok yakışan renk hiç şüphesiz neon sarısıdır. Bunun yanı sıra saks, fuşya gibi renklerde siyah beyaz ile kullanılabilecek güzel renklerdir.

Siyah beyaz çizgiler

Çizgiler bu sene üç renk olarak da karşımıza çıkmaktadır. Üç renkten oluşan çizgili kıyafetlerde kombinlenecek parçalar çizgilerin renginden her hangi bir renkte olan parçalardır. Mesela mor, lacivert ve siyah bir arada kullanılmış üç renk olsun. Bu renklerden moru aksesuarlarınızda ya da ayakkabınızda, çantanızda kullanarak doğru bir görüntüyü oluşturabilirsiniz.

Kıyafetlerde çizgiyi taşımak zordur. Ancak trend olan çizgileri kıyafetlerinizde taşıyamasanız dahi aksesuarlarınızda kullanarak yine trend bir görüntü yakalamış olursunuz. Mesela düz kesim, sade bir elbiseyle çizgili bir çanta tercih ederek modern görünümü oluşturmuş olursunuz. Aynı şekilde ayakkabılarda çizgilerin kullanılabileceği parçalardır.

Çizgilerin kıyafetlerde kullanılması halinde genel olarak sade parçalar tercih edilmelidir. Ancak kendinize güveniyorsanız ve moda konusunda iddialıysanız birçok farklı çizgiyi snobe ederek hoş bir görüntü oluşturursunuz.

Bir önceki yazımız olan 2017 yılına damga vuran büyük küpeler başlıklı makalemizde 2017 yılına damga vuran büyük küpeler, Büyük Küpeler ve taşlı küpeler hakkında bilgiler verilmektedir.


2017 Modası Çizgiler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ