Kadına Dair Herşey

2017 Modası Deri

2017 Modası Deri

2017 Modası Deri

Deriler kadınların severek kullandığı özel parçalardır. Deriler kombinlerde doğru şekilde kullanıldığında hem trend hem de şık bir görüntü yakalanmış olur. Deri kombini yaparken özellikle doğru parçaların seçilmesi ve parçaların kombinlerde doğru yer alması önem taşımaktadır.

2017 Modası Deri

Deri Etek Nasıl Kombinlenir?

Deri wamp bir parçadır. Deri etekleri aynı şekilde wamp parçalarla bir araya getirerek wamp ve asi bir görünüm yakalayabilirsiniz. Mesela deri etek yırtık file çorap, postallar ve deri büstiyerle wamp bir görünüm elde etmiş olursunuz. Ancak deri eteğin wamp ve asi görüntüsünü kırıp şık ve feminen bir görünüm elde etmek de sizin elinizdedir.

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Mesela deri etekler dantel bir büstiyer tercih edip, jartiyer çorap kullanarak wamp görüntünüzü bir anda feminenliğe taşımış olursunuz.

Deri Etek Kombini

Deri Büstiyer Nasıl Kombinlenir?

Büstiyer de 2017 sezonunda en çok öne çıkan parçalar arasında bulunmaktadır. Deri büstiyerler seksi parçalardır. Ancak deri büstiyerlerleri seksi olmaktan çıkarıp wamp ve asi olarak da kullanabilirsiniz. Önemli olan büstiyerinizi tamamladığınız parçalardır.

Deri Büstiyer Nasıl Kombinlenir

Deri büstiyerinizi, deri mini etek ve kaşe montla kullanarak hem şık hem de seksi bir görüntü oluşturursunuz. Ancak deri büstiyerinizi boyfriend pantolonlarla ya da deri ve asi taytınızla, postallarla bir arada kullanarak wamp bir görüntü yakalamış olursunuz.

Deri Ceket Nasıl Kombinlenir?

Deri ceketlerin özellikle kullanıldığı belli tarzlar bulunmaktadır. Wamp ve seksi tarzda oldukça fazla yer bulan deri ceketler günlük kombinlerde de kullanılarak şık ve trend bir görüntü oluşturulmuş olur. Kot pantolon kazak kombininizde üzerinize deri ceket alarak şık ve günlük bir kombin yaratmış olursunuz. Bunun yanı sıra deri ceketleri seksi ve wamp bir tarzda kullanmak istiyorsanız kombininizi tamamladıktan sonra kombininizle uyum içinde olan bir ceket tercihi yapmalısınız.

Seksi bir tarz yaratmak istiyorsanız fermuarsız ve dar deri ceketlerden yana tercihinizi yapmalısınız. Wamp bir tarz yaratmak istiyorsanız fermuarlı, salaş ve asi ceketlerden yana tercihinizi yapmalısınız.

Deri Aksesuarlar Nasıl Kombinlenir?

Deri aksesuarlar 2017 sezonunda en çok ön plana çıkan aksesuarlar arasında bulunmaktadır. Sade kombinlerinizde deri kemer, deri çanta ve ayakkabı, deri kolye kullanarak kombininize hareket katmış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Modası Dekolteli Kazaklar başlıklı makalemizde 2017 Modası Dekolteli Kazaklar, Dekolteli Kazaklar ve kazaklarda dekolte hakkında bilgiler verilmektedir.


2017 Modası Deri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ