Kadına Dair Herşey

2017 Modası Eldiven

2017 Modası Eldiven

2017 Modası Eldiven

Aksesuarlar giyimde en önemli parçalardır. Çünkü çok şık bir kıyafeti satın alıp giymekle şık ya da tarz olunamaz. Şık ya da tarz olabilmek için kombininizi aksesuarlarınızla desteklemeniz önem taşımaktadır. Kombininizi doğru aksesuarlar kullanarak destekleyip, yüceltebilirsiniz. Yaptığınız küçük dokunuşlarla kıyafetinizi bambaşka bir yere taşır ve farklı bir hava yaratırsınız.

2017 Modası Eldiven

Kolye, küpe gibi aksesuarlar sıklıkla kullanılan aksesuarlardır. Bu aksesuarlarda doğru kullanıldığında iyi bir görüntü oluşturulur. Ancak eldivenin ve şapkanın yeri bambaşkadır. Şık ve tarz bir görünüm yakalamak için eldiven ve şapkayı kullanabilirsiniz.

Tarza göre eldiven seçimi

Tarza göre eldiven seçimi yaparak doğru şekilde kullandığınız takdirde hoş ve ideal görüntüyü yakalayabilirsiniz. Deri eldivenler, dantel eldivenler, saten eldivenler ve daha birçok farklı eldiven çeşidi bulunmaktadır.

dantel eldivenler

Eldivenlerin her biri ayrı trend ve her biri ayrı güzeldir. Bu eldivenler doğru kullanıldığı halükarda tarz olmayı başaracaksınız.

Deri Eldiven Modası

Deri Eldiven Kombini

2017 yılının en trend parçalarından olan deri eldivenleri doğru parçalarla bir araya getirerek şık ve tarz görünüme kavuşabilirsiniz. Deri eldivenlerin en çok yakıştığı tarz gotik tarzdır. Deri tayt ve deri ceketle oluşturacağınız kombini desteklemek için deri eldiven kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra siyah tül ve transparan kıyafetlerle birlikte deri dekolteli eldiven kullanarak feminen bir görüntü yakalarsınız.

Deri Eldiven Kombini

Dantel Eldiven Kombini

Deri asi bir parçayken, dantel daha çok seksi ve frapan bir parçadır. Dantel eldivenler doğru kullanıldığın frapanlık ve seksilik doğru şekilde taşınmış olur. Dantel eldivenler özellikle abiye kombinlerde kullanılan özel aksesuarlardır.

Kaşe montlarla birlikte de kullanılacak olan en güzel eldiven modeli dantel eldivenlerdir. Dantel eldivenler tercih edildiğinde seksi ve frapan bir görüntüye kavuşmuş olursunuz.

Saten Eldiven Kombini

Eldivenler birçok farklı çeşide sahiptir. Saten eldivenlerde bunlardan bir tanesidir. Saten eldivenleri kullanacağınız en doğru alan şüphesiz ki abiyelerdir. Abiye kıyafetlerinizle birlikte saten eldiven tercih ederek gösterişli bir stil yaratabilirsiniz. Ayrıca saten eldivenleri tek kullanabileceğiniz kıyafet de abiyeler değildir. Saten eldivenleri kesip spor bir hava yaratarak boyfriend pantolonlarla birlikte kullanabilirsiniz. Ancak eldiveni kesmeden kullanmanız absürt bir görüntünün oluşmasına sebep olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2017 Modası Diz Üstü Çizmeler başlıklı makalemizde 2017 Modası Diz Üstü Çizmeler, Diz Üstü Çizme Kombinleni ve Diz üstü çizme kombinlerken hakkında bilgiler verilmektedir.


2017 Modası Eldiven Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ