Kadına Dair Herşey

2017 Modası Eşofman Rüzgarı

2017 Modası Eşofman Rüzgarı

2017 Modası Eşofman Rüzgarı

Bazı sezonlar şıklık, jilet gibi kıyafetler moda olurken, bazı sezonlarda salaş moda olmaktadır. Bu sezon salaşın da ötesinde spor kıyafetler hayatımızda yer bulacak. Eşofman modası olarak kendini gösteren 2017 modasında eşofmanlar yalnızca spora giderken ya da bakkala giderken rastgele ele geçirilmiş parçalar olmayacak. Eşofmanlar günlük hayatın bir parçası olacak ve eşofmanlar şık bir şekilde kombinlenecek.

2017 Modası Eşofman Rüzgarı

2017 eşofman trendine ünlülerde uyum sağlamış durumda. Eşofman trendini çok güzel yansıtan ünlüler eşofmanlarını şık gözlükler ve yekelerle bir arada kullanmışlardır. Bunun yanı sıra eşofmanlarla chanel topuklar ve vintage çantalarda ünlüler tarafından kullanılmıştır. Ünlüler tarafından yayılan bu eşofman akımı gün geçtikçe kendini göstermekte olup 2017’ye güçlü bir giriş yapılacağı düşünülüyor.

Eşofman Nasıl Kombinlenir?

Eşofman kombinlerinde unutulmaması gereken en temel şart; eşofman bir spor aracı ya da bir kurtarıcı değildir. Eşofman da bir kıyafettir ve gerektiğinde çok tarz ve şık bir görüntü oluşturulabilir. Bunun için eşofman seçimlerinde her hangi bir eşofman tercih etmek yerine modern ve farklı çizgilere sahip olan eşofmanlar tercih edilebilir.

Eşofman Nasıl Kombinlenir

Tercih edilen eşofmanlar modern çizgilere ve renklere sahip olmalıdır. Bu eşofman kombin yapılırken tabi ki spor ayakkabılar ve tişörtler kullanılarak da kombin yapılabilir. Ancak yapılan bu kombin son derece alışılagelen bir kombin olacaktır. Böyle bir kombinin yerine chanel topuklar, büyük ve şık gözlükler, vintage çantalarla da kombin yapılabilir. Böyle bir kombin ise günlük hayatta tercih edilebilecek en güzel kombinlerin başında gelmektedir.

Eşofman kombinleri

Eşofman kombinlerinde farklı bir tarz yaratmak için mini ve neon renklerde tişört tercih edilebilir. Bunun yanı sıra üzerinize bir kürk tercih ederek farklı bir tarz yaratmış olursunuz. Ayakkabı tercihinizi ise böyle bir kombinde spor ayakkabılardan yana yapmanız en doğru olanıdır. Bu tarz kombinlerde çapraz bağlı çantalar daha çok tercih edilmelidir. Çünkü dengenin sağlanması için spor ve şıkı karıştırmalısınız. Bütün parçaları şık tercih etmeniz, eşofmanın yalnız kalmasına ve ideal görüntünün oluşmamasına sebep olacaktır.

mini ve neon renklerde tişört

Eşofman kombinlerinde tercih edilebilecek olan en güzel aksesuar bandanalardır. Spor bandanalar tercih edilerek kombin tamamlanabilir ve şık bir görüntü oluşturulabilir.

Bir önceki yazımız olan 2017 Modası Eldiven başlıklı makalemizde 2017 Modası Eldiven, 2017 yılının en trend parçalarından olan deri eldivenler ve dantel eldivenler hakkında bilgiler verilmektedir.


2017 Modası Eşofman Rüzgarı Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ