Kadına Dair Herşey

2017 Modası Gotik Tarz

2017 Modası Gotik Tarz

2017 Modası Gotik Tarz

2017 sezonunda Christian Dior gibi bazı önemli markaların gotik parçalara koleksiyonlarında yer vermesiyle birlikte gotik tarz yeniden can buldu. Siyah, mor gibi koyu renk rujlar, transparan ve deri kıyafetler, uzun asi çizmeler ve botlar 2017 sezonunun en trend parçaları oldu. Bu parçaların trend olması kadınların güçlü duruşlarının yansıtılmak istenmesindendir.

2017 Modası Gotik Tarz

Gotik kombini baştan aşağı yapmak yerine tek bir parçayı kullanarak da trendlere ayak uydurabilirsiniz. Transparan, deri kıyafetler, botlar, çizmeler, koyu makyaj bu sezon için sizi trend görünüme ulaştırabilecek parçalardır. Tabi ki illa bütün olarak gotik olmanıza gerek yoktur. Transparan detayları olan bir elbise gotik değildir ancak trenddir.

Gotik kombini

Çok şirin bir elbise giyebilirsiniz. Ancak koyu yapacağınız göz makyajı ve tercih edeceğiniz siyah ruj ile yine modern bir görünüme kavuşmuş olacaksınız. Gotik tarzı bütün olarak yakalamak istiyorsanız bütün parçaları bir ahenk içinde kullanmalısınız.

Gotik Kombin Nasıl Yapılır?

Gotik rengini siyah yansıtmaktadır. Siyah dar bir tayt üzerine siyah beezing bir tişört ve bunun üzerine de deri ceket tercih edebilirsiniz. Ayağınıza geçireceğiniz kirli ve dağınık postallar, koyu renk yapacağınız makyajınız ve kullanacağınız deri, zincirli takılarınızla tam bir gotik olacaksınız.

Gotik Kombin Nasıl Yapılır

Gotik bir kombin yapmak istiyorsanız, kombinin bir bütün olması ve birbirini tamamlaması önem taşımaktadır. Bunun için birbiri ile uyumlu parçalar bir arada kullanılarak hoş bir görünüme kavuşmuş olursunuz.

Gotik bir kombin yapmak

Gotik kombinlerde siyah düz tayt yerine deri ve fermuarlı taytlar daha gotik bir havayı yaratacaktır. Böyle bir taytla bacak boyunun daha uzun gösterilmesi için de deri postallar tercih edebilirsiniz. Deri şüphesiz ki gotiğin en temel parçasıdır. Bunun için bütün deri kıyafetler gotik tarz adı altında anılabilir.

Gotik Kombin Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Her hangi bir kıyafet tercihi yapmak yerine bir tarz yaratmak istiyorsanız ayrıca özen göstermelisiniz. Çünkü bir tarz oluşturmak için tam anlamıyla bir tarzın yansıtılması gerekmektedir. Gotik tarzda böyle bir şeydir. Eğer ki bir tarz yaratılıyorsa bu tarz her anlamıyla yansıtılmalıdır.

 

Tercih edeceğiniz çoraptan, saçınıza, saçınıza takacağınız tokaya kadar gotik olmalısınız.

Bir önceki yazımız olan 2017 Modası Gold başlıklı makalemizde 2017 Modasında Gold, Gold Çantalar ve Gold Kemerler hakkında bilgiler verilmektedir.


2017 Modası Gotik Tarz Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ