Kadına Dair Herşey

2017 Modası Kemerler

2017 Modası Kemerler

2017 Modası Kemerler

Aksesuarlar her zaman için kombinlerin tamamlayıcı parçasıdır. Kıyafeti yalnızca giydiğinizde tarz bir görünüm yakalayamazsınız. Ancak güzel bir kıyafeti doğru aksesuarlarla bir araya getirerek zengin ve dolu bir görüntü elde edebilirsiniz. Aksesuarsız bir kombin yavan bir kombindir. Çok sıradan bir kombini ise aksesuarlarla zengin ve frapan hatta marjinal bir görüntüye ulaştırabilirsiniz.

2017 Modası Kemerler

Kemerlerde de kıyafetlerde kullanabileceğiniz en kurtarıcı aksesuarlardır. Kombininizi tamamlamak için, belinizi daha ince göstermek için ya da kombininize hareket katmak için kemer kullanabilirsiniz.

Bu sezon birçok farklı kemer koleksiyonlarda önümüze çıkıyor. Kalın kemerler, ince kemerler, tokalı kemerler, ipli ve kurdeleli kemerler 2017 sezonunda kullanabileceğiniz kemerlerdir.

Kalın Kemerler Nasıl Kullanılır?

Kalın kemerler 2017 modasında karşımıza çıkan modeller arasında bulunmaktadır. Kalın kemerler özellikle elbise ve panço gibi kıyafetlerle birlikte kullanılabilir. Düz salaş ya da bol bir elbise de kilolu görünmemek, belin inceliğini ortaya çıkarmak için kalın kemer tercih edebilirsiniz.

Kalın Kemerler Nasıl Kullanılır

Bu sezon özellikle çiçekli ve tokalı olan kalın kemerler trendlerde çok fazla yer alıyor. 70’li yıllarda trend olan tişört, kazak üzerine kemer takmak bu sezonun trendleri arasında bulunmaktadır. Siz de kalın kemerleri yalnızca elbiselerde değil kazak ve tişörtlerle de kullanarak şık bir kombin yaratabilirsiniz.

İnce Kemerler Nasıl Kullanılır?

Elbise, tişört, kazak gibi parçalarda kalın kemer kullanmak daha uygundur. Ancak pantolon, tayt, eteklerle bir kemer kullanılacaksa ince kemer kullanılması daha hoş olmaktadır. Çünkü ince kemer çok zarif bir duruşa sahiptir.

İnce Kemerler Nasıl Kullanılır

İnce kemer kullandığınız kombininizi ince kordonlu bir saatle birlikte kullanarak, hafif ve hoş bir kontrast yaratabilirsiniz.

Tokalı Kemerler Nasıl Kullanılır?

Kombin yaparken aksesuar kullanımı çok önemlidir. Tokalı kemerleri tercih ederek özellikle sade kıyafetlerinize ufak hareketler katmış olursunuz. Toka abartılı bir görüntüyü oluşturmaz. Ancak kıyafete kattığı ufacık bir ışıltı sayesinde çok şık olabilirsiniz.

Tokalı Kemerler Nasıl Kullanılır

İpli ve Kurdeleli Kemerler Nasıl Kullanılır?

İpli ve kurdeleli kemerler ise diğer kemer çeşitlerine göre kokoş olarak adlandırabileceğimiz kemerlerdir. Bu tarz kemerleri şık olan, sporluktan ve salaşlıktan uzak olan parçalarla birlikte kullanmalısınız. Dalgıç kumaşlar ipli ve kurdeleli kemerleri taşıyabilecek en güzel kumaşlardır. Bunun için bu kumaştan olan eteklerle, elbiselerle ipli ve kurdeleli kemerleri kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2017 modası kalın ve yüksek topuklar başlıklı makalemizde 2017 modası kalın ve yüksek topuklar, Ayakkabı Seçimi ve kalın ve yüksek topuklar hakkında bilgiler verilmektedir.


2017 Modası Kemerler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ