Kadına Dair Herşey

2017 modası laofer

2017 modası laofer

2017 modası laofer

2017 modasında laofer de yerini almayı başarmış durumda. 2013 sezonunda erkelerde gördüğümüz laofer modelleri, 2015 yılında kadınlarında hayatına girmeyi başarmıştı.2017 yılında ise Gucci gibi çok değerli markaların laofer ayakkabılara koleksiyonlarında yer vermesiyle birlikte laofer ayakkabılar adeta ete kemiğe bürümüştür.

2017 modası laofer

 

Nasıl Kombinlerim?

Laofer ayakkabılar maskülen parçalardır. Maskülen parçalarla kombinlenebileceği gibi klasik ya da şık parçalarla bir araya getirilerek de ters snobeler yapılabilir. Laofer ayakkabı kombinlerinde önemli olan dengeyi doğru şekilde sağlamaktır. Denge sağlandığı müddetçe güzel kombinler elde edilecektir.

Nasıl Kombinlerim

Maskülen Kombinler: Laofer ayakkabıların en güzel kullanılacağı parçalar hiç şüphesiz maskülen kombinlerdir. Laofer ayakkabılar kendi başına maskülen bir parça olduğu için maskülen kombinlerle güzel bir uyum içinde olacaktır. Maskülen tarz olarak adlandırdığımız tarz genel olarak erkeksi giyim tarzıdır. Kravat, papyon, yelek, şapka gibi parçalarla maskülen bir giyim elde edilebilir. Böyle bir kombinin altına da tercih edebileceğiniz en güzel ayakkabılar laofer ayakkabılar olmaktadır.

maskülen kombinler

Klasik Kombinler: Pantolon ceket, etek ceket gibi takım elbise olarak adlandırılan elbiselerle de laofer ayakkabılar kullanmak mümkündür. Bu tarz parçalarla laofer ayakkabılarla klasiğin dışına çıkabilirsiniz. Bu tarz kombinlerle çok hareketli ya da işlemeli laofer ayakkabılar yerine düz ayakkabı tercih etmeniz daha ideal olacaktır.

Etekler ve Laofer Kombinler: Etekler laofer ayakkabılarla tercih edilebilecek olan diğer parçalardır. Eteklerle laofer ayakkabıların tercih edilmesiyle birlikte kuğul bir görüntü oluşturulacaktır. Mesela midi boy eteklerle özellikle uzun bacaklara sahip olan bayanlar laofer ayakkabı tercihinde bulunarak rahat ve salaş bir görünüm kazanabilirler. Bunun yanı sıra mini etek tercih edip, günlük hayatta bir kombin arayışında olanlarda mini eteklerini laofer ayakkabılarıyla taçlandırabilirler.

Etekler ve Laofer Kombinler

Kot pantolonlar ve Laofer: Laofer ayakkabıları kullanabileceğiniz bir diğer parça ise kot pantolonlardır. Kot pantolonlar gayet günlük olan parçalardır ve günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle kış aylarında kot pantolonlarla kazak, deri ceket kombinleri ise oldukça fazla can bulmuştur. Bu kombinlerin en güzel tamamlayıcısı postallar, botlar ve elbette ki Laofer ayakkabılar olmuştur. Kot pantolonlarla tercih edeceğiniz laofer ayakkabılarınızı özellikle desenli ve şekilli modellerden tercih edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Modası Kürkler başlıklı makalemizde 2017 Modası Kürkler, kürk boyu ve Kürk Kombini hakkında bilgiler verilmektedir.


2017 modası laofer Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ