Kadına Dair Herşey

2017 modası polo yaka

2017 modası polo yaka

2017 modası polo yaka

Polo yaka sivri ve bitişik olarak adlandırabileceğimiz yakalardır. Polo yakalar kıyafetlerde kendiliğinden olabileceği gibi kıyafetlerde aksesuar olarak da kullanılabilir. Polo yakaları aksesuar olarak kullanmak engin moda bilgisi gerektirmektedir. Bunun için moda dergilerini karıştırmalı, okumalı ve fazlaca moda programlarını seyretmelisiniz. Bu sayede pratiğinizi artırarak aksesuarları nasıl doğru kullanacağınız tespit etmiş olursunuz.

2017 modası polo yaka

Polo yaka kıyafetlerin ve polo yaka aksesuarların doğru kullanılması için belli başlı kurallar bulunmaktadır. Bu kuralları yerine getirerek şık ve trend bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Polo Yaka Kıyafetler Nasıl Kombinlenir?

Polo yaka kıyafetleri kombinlerken bayanlar genel olarak yakada fazlalık olduğu için aksesuar kullanımından kaçınmaktadır. Ancak tarz sahibi kadınlar polo yakalarla dahi gösterişli kolyeler kullanarak şıklık çizgisini aşabilirler. Polo yaka kıyafet tercih eden bayanlar yaka altına büyük ve gösterişli kolyeler tercih edebilirler. Ya da yakanın birleştiği yere broş takarak kombininize ufak bir ışıltı katabilirsiniz.

Polo Yaka Kıyafetler Nasıl Kombinlenir

Polo yaka kıyafetler ufak çapta öğrenci ve lolita havası vermektedir. Bu tarz bir hava yaratmak istiyorsanız düz kesim bir elbise tercih edip, çorap tercihinizi diz üstü çoraplardan yana kullanmalısınız. Çorabınızla aynı renk tercih edip geçişi yok edeceğiniz siyah butileriniz de sizin için en iyi ayakkabı seçimi olacaktır.

Polo Yaka Aksesuar Nasıl Kullanılır?

Polo yakalar her zaman kıyafetlerde yer alan bir detay değildir. Polo yaka tutkunları ise polo yaka detayı olmayan kıyafetlere polo yaka takarak trend ve hoş bir görünüme kavuşabilirsiniz. Polo yaka aksesuarlarınızı tercih edeceğiniz en güzel kıyafetler bisiklet yaka olan ve yakanın aksesuar olduğunun dahi belli olmayacak kıyafetlerle yakanın kullanılmasıdır.

Polo Yaka Aksesuar Nasıl Kullanılır

Polo yakalar yalnızca bütün duracak kıyafetlerle kullanılmasına gerek yoktur. Hatta göğüs detoltesi olan gerdanı açık olan kıyafetlerde dahi kolye misali kullanılabilir. Bu şekilde polo yaka kullanmak feminen bir görüntüyü oluşturmaktadır. Bunun için de tercih edilecek kıyafetlerin feminen tarzda olması önemlidir. Mesela deri tayt, deri büstiyer çok feminen parçalardır. Bu parçalarda polo yaka kullanarak boynunuzun çok açıkta kalmasına engel olabilirsiniz. Ayakkabı tercihinizi burnu açık deri ayakkabılardan yana yaparak feminenliğinize gönderme yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2017 modası pileli etek başlıklı makalemizde 2017 modası pileli etek, Midi Pileli Eteklerin Kombini ve Midi pileli eteklerle kumaş palto hakkında bilgiler verilmektedir.


2017 modası polo yaka Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ