Kadına Dair Herşey

2017 modası yarım balık gelinlik

2017 modası yarım balık gelinlik

2017 modası yarım balık gelinlik

Balık gelinlikler her kadının rüyasıdır. Balık gelinliklerin vücudu sarmasından kaynaklı olarak oluşturduğu iddia ve seksapalite yaşanmaya ve görülmeye değerdir. Kadınlarda bunun için balık gelinlik modellerini tercih ederek seksi ve asil bir görüntüye kavuşabilirler.

2017 modası yarım balık gelinlik

Balık gelinlikler tam balık gelinlik modelleri ve yarım balık gelinlikler olarak ikiye ayrılmaktadır. Tam balık gelinlikler vücudun tüm hatlarını ortaya çıkaracaktır. Ve tam balık gelinliklerle bacak boyunu uzun göstermek dahi imkânsızdır. Yarım balık gelinlik modelleri de güzel bir fizik ister. Ancak tam balık gelinlikler kadar riskli değildirler.

Yarım Balık Gelinlik Modeli Nasıl Kullanılır?

Yarım balık gelinlik modeli kalça altına kadar vücudu bir bant gibi sarmaktadır. Kalça altında ise etek modeline göre bir açılış sergilemektedir. Bu açılma bazen ters a şeklinde olurken, bazen galonlu, bazen de daha düz olmaktadır.

Yarım Balık Gelinlik Modeli Nasıl Kullanılır

Yarım balık gelinlikler kullanılırken fizikte olan kusurlarda saklanmaya çalışılmalıdır. Ancak yarım balık gelinliklerde kalça altına kadar vücut bir bank gibi sarılacağı için kalça altına kadar bir kamufle yapmak mümkün değildir. Bunun için yarım balık gelinlikleri de özellikle küçük göğüslü, küçük kalçalı ve düz karınlı bayanlar tercih etmelidir.

Yarım balık gelinliklerin, tam balık gelinliklere göre en önemli avantajı boyu daha uzun gösterme imkânınızın olmasıdır. Yarım balık gelinliklerde platform topuklu ayakkabı kullanarak, boyunuzu daha uzun gösterme imkânını elde edebilirsiniz.

Yarım Balık Gelinlik Modeli Nasıl Kombinlenir?

Yarım balık gelinliklerde gelinlik modelinin doğru kombinlenmesinde uyumun yakalanması elbette ki en başlıca etmendir. Tam balık gelinliklerle uzun duvak kullanmak yanlıştır. Ancak yarım balık gelinlikler duvak tercihinde daha serbest olduğunuz gelinlik modelidir. Yarım balık gelinliklerle özellikle rahibe tipi duvak tercih edilebilir. Bunun yanı sıra uzun duvak ve kısa duvak tercihi de yapabilirsiniz.

Yarım Balık Gelinlik Modeli Nasıl Kombinlenir

Yarım balık gelinliklerle tercih edilecek bir diğer saç aksesuarı ise şapkalardır. Yarım balık gelinliklerle fötr şapkalar tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra küçük ve şık olan şapkalarda kullanabilirsiniz.

Yarım balık gelinliklerle fötr şapka ya da küçük şapka tercih ettiğinizde dantelli eldiven ya da saten eldiven kullanarak bütünlüğü sağlayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Volan Kol Modası başlıklı makalemizde Volan Kol Kombini, Volan Kol Modası ve Volanlı kol dalgası hakkında bilgiler verilmektedir.


2017 modası yarım balık gelinlik Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ