Kadına Dair Herşey

2017 Modasında Abiyeler

2017 Modasında Abiyeler

2017 Modasında Abiyeler

Abiyeler özel günlerde kadınların tercih ettiği gösterişli kıyafetlerdir. Abiye kıyafetler günlük kullanılan kıyafetlere oranla modası çok daha hızlı geçen parçalardır. 5 sene önceki bir gömlek günümüzde giyildiğinde absürt bir görüntü oluşmazken, 5 sene önceki abiyenin günümüzde kullanılması hayli zordur. Çünkü abiye modası hızlı geçen ve sürekli gelişme içinde olan bir modeldir.

2017 Modasında Abiyeler

Abiye seçimi yaparken vücut tipine göre giyinmek elbette ki çok önemlidir. Ancak abiye seçiminde moda olan abiyenin seçimini yapmak çok daha önemlidir. Çünkü modası geçmiş bir abiye sizin rüküş görünmenize sebep olacaktır.

Abiye seçimi

 

2017 modasında çok farklı modeller ön plana çıkmaktadır. 2017 modasının en trend abiyeleri arasında transparan abiyeler, balık kesimler, dantel elbiseler ön plana çıkan parçalar arasında bulunmaktadır.

2017 Modası Transparan Abiyeler

Transparan abiyelerde bu sezon etek kısmında kullanılıyor. Mini etek pozisyonundaki bir abiyenin etek kısmının tamamen tül ve transparandan yapılın abiye üzerine işlenmesiyle oluşan abiye modelleri 2017 yılında en çok tercih edilen abiyeler arasındadır. Etek kısmı transparan olan abiyelerin kullanılabilmesi için bacak boyunuzun mutlaka uzun olması gerekmektedir. Çünkü transparan bacağı tam anlamıyla ortaya çıkarmaktadır. Transparan içinde mini bir etek olduğunu için de bacak boyunuz kesilmektedir. Bunun için bu tarz elbiseler kısa boylu bayanların tercih edebileceği elbiseler değildir.

2017 Modası Transparan Abiyeler

2017 Modası Balık Kesim Abiyeler

2017 moda abiyeleri arasında balık kesim abiyeler de bulunmaktadır. Balık kesim abiyeler vücut hatlarınızı tam anlamıyla ortaya çıkarmaktadır. Bunun için balık kesim abiye tercih edecek olan bayanların vücut şeklinin gayet güzel ve kusursuz olması gerekmektedir. Balık kesim abiye tercihlerinizde yüksek platformlu ayakkabı tercih ederek hem boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz. Hem de boyunuzu daha uzun gösterdiğiniz için daha zayıf bir görüntü de elde etmiş olursunuz.

2017 Modası Balık Kesim Abiyeler

2017 Modası Dantel Abiyeler

Dantel feminen ve seksidir. 2017 modasında da oldukça fazla yer bulan abiye modelleri arasında yer almaktadır. Dantel 2017 sezonunda kumaş üzerine işlenerek kendini göstermektedir. Geçen sezon olduğu gibi eteğin üzerinden uzayan dantel bu sezon koleksiyonlarda yer bulmamaktadır. Bu sezon dantel elbise üzerinde olup tam boyunda bitmektedir.

Bir önceki yazımız olan A Kesim Gelinlik başlıklı makalemizde A Kesim Gelinlik, A Kesim Gelinlik Kombinleni ve A kesim gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


2017 Modasında Abiyeler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ