Kadına Dair Herşey

2017 Modasının En İddialı Rengi Gold

2017 Modasının En İddialı Rengi Gold

Bazı renkler vardır ki bir sezonda patlama yaşarlar. Her parçada o rengi görmek mümkündür. 2017 rengi ise gold oldu. Gold olarak adlandırdığımız altın sarısı bu yıl koyu tonunda karşımıza çıkacak. Koyu goldlar başta ayakkabı ve çantalar olmak üzere, birçok parçada kendini gösterecek.

2017 modası gold

Gold Renk Nasıl Kullanılır?

Gold birçok farklı parçada karşımıza çıkmaktadır. Gold ile çok güzel kombinler yapılabilir. Önemli olan dengeyi sağlayabilmektir. Çünkü gold iddialı ve gösterişli bir renktir. Dengeyi sağlayabilmek için diğer parçaların doğru renklerde ve doğru modellerde tercih edilmesi çok büyük önem taşımaktadır.

Gold Stiletto Modelleri

Stiletto zarif ve şık bir parça olduğu için çok sık tercih edilen parçaların başında gelmektedir. 2017 trendini yansıtan gold stilettolar sade ve gösterişsiz abiyelerle kullanılarak, abiye de kullanılmayan ışıltı ayakkabıdan verilerek denge sağlanabilir.

Gold Kemerler: Aksesuarlar her zaman için kombinleri tamamlayan parçalardır. Aksesuarlar olmadığında kombinler yavan ve yetersiz olmaktadır. Ancak özellikle bol paça ve İspanyol paça gibi hareketli pantolonlarla bol kazak tercih ederek gold kemerle, kombininize bir hareket katabilirsiniz. Boyfriend yırtık pantolonlar erkeksi bir rahatlığı sergilemektedir. Bu görüntüyü gold kemerle feminen bir görüntüye çevirebilirsiniz.

Gold Renkli Çantalar

Çanta kombini tamamlayan önemli parçalardandır. Doğru çanta tercih edilerek kombin doğru bir şekilde tamamlanmış olur. Bu sezonun trendi gold çanta ise özellikle tişört ve kot pantolon kombinlerinde kullanılabilir. Tişört ve kot pantolon oldukça spor bir kombindir. Ancak bu kombinin gold bir çantayla tamamlanması kombine bir nebze şıklık katacak ve kombinin spor havasını kıracaktır.

Gold Takılar: Takılar doğru kullanıldığı takdirde kombinleri şahlandıran parçalardır. Gold renginde saat, bileklik ve kolyeler hem spor kombinlerin hem de şık kombinlerin tamamlayıcısı olacaktır. Ancak takılar kullanılırken dengeyi doğru yakalamak çok önemlidir. Gold takıların abartılı kıyafetlerle bir arada kullanılması yoğun bir karışıklığa sebep olacaktır. Ancak sade parçalarla gold takılar kullanılarak

Gold Tayt ve Pantolonlar

Bu sezon gold yalnızca ayakkabı, çanta ve kemer gibi aksesuarlarda değil kıyafetlerde de kendisini göndermektedir. Gold bu sezon tayt ve pantolonlarla da oldukça fazla kullanılmaktadır. Gold tayt ve pantolon tercih edildiğinde kombin bilhassa beyaz tişört ya da trikolarla tamamlanmalıdır. Ayakkabı tercihi olarak da yine beyaz bir spor ayakkabıdan yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bayan Loafer Ayakkabı İle Maskülen Tarza Devam başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


2017 Modasının En İddialı Rengi Gold Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ