Kadına Dair Herşey

2017 Prenses Gelinlik

2017 Prenses Gelinlik

2017 Prenses Gelinlik

Abartıyı sevenler, abartılı görünmeyi ve gösterişli tercih yapmayı seven bayanlar prenses gelinlikleri tercih ederek gelinlik için istediklerini bulabilirler. Prenses gelinlik modelleri kullanması kolay olan ve en çok tercih edilen gelinliktir.

Prenses Gelinlik

 

 

Prenses Gelinlikler Nasıl Kullanılır?

2017 modası prenses gelinlik modellerinden özellikle çok fazla kilosu olan bayanlar uzak durmalıdır. Vücut hatlarını tam anlamıyla ortaya çıkaran bir kesimi yoktur. Ancak prenses gelinlikler çok kabarık olduğu için sizi olduğundan daha kilolu gösterecektir. Kilolu bayanların tercih edebileceği en güzel gelinlik A kesim gelinliklerdir.

Prenses Gelinlikler Nasıl Kullanılır

Bunun dışında prenses gelinlikler boyu olduğundan daha uzun göstermek için iyi bir modeldir. Çünkü eteği çok açıktır ve yeri süpürmektedir. Bu yapısı nedeniyle de ayakkabıyı gizleyecektir. Yüksek topuklu ayakkabı tercih ederek boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz.

Prenses Gelinlikler

Prenses Gelinlikler Nasıl Kombinlenir?

Prenses gelinlikler abartılı ve gösterişli parçalardır. Kadınlarında gelinlik tercihlerinde en çok prenses gelinlikleri tercih etmektedir. Ancak çok güzel bir gelinlik tercih edildikten sonra gelinliğin doğru kombinlenmesi de çok önemlidir.

Prenses Gelinlikler Nasıl Kombinlenir

Eğer ki uzun bir boya sahip değilseniz ayakkabı tercihinizi platform topuklu ayakkabılardan yana yapmalısınız. Çünkü gelinlik eteği ayakkabıyı gizleyecektir ve platform topuklarla boyunuzu daha uzun göstermiş olacaksınız.

Duvak ise A kesim gelinliklerden sonra en çok prenses gelinliklerle uyum içinde olacaktır. Uzun duvaklar ile prenses görüntünüzü tamamlayabilirsiniz. Mini duvaklarda a kesim duvaklarla beraber kullanılabilir. Ancak rahibe tipi duvaklar prenses gelinliklerle uyumlu bir görüntüyü oluşturamamaktadır.

Prenses gelinliklerle kullanılabilecek tek saç aksesuarı duvak değildir. Çiçeklerde prenses gelinliklerle kullanılabilecek saç aksesuarları arasında yerini almaktadır. Çiçek tacınızı gelin çiçeğinizin çiçeklerinden ya da çiçek renklerinden takmalısınız ki, uyumlu bir görüntü oluşturacaksınız.

Prenses Gelinlikle Saç Modeli

Gelin saçı tercih edilen gelinliğe göre de farklılık kazanmaktadır. Gelinlik modeline göre gelin saçı tercih ederek uyumlu bir görüntüyü sergilemiş olursunuz. Prenses gelinliklerle birçok saç modeli tercih edilebilir. Ancak kesinlikle tercih edilmemesi gereken saç modeli topuz saç modelidir. Prenses gelinliklerle topuz saç yapıldığında aşırı abartı görüntü oluşur.

Prenses Gelinlikle Saç Modeli

Prenses gelinlikler gösterişli parçalardır. Bu sebepten ötürü de prenses gelinliklerle daha doğal, salaş ya da sade saç modelleri kullanmak hayal ettiğimiz dengeye ulaşmamızı sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2017 Modası Yelekler başlıklı makalemizde 2017 Modası Yelekler, Yeleklerle En Trend Kombin ve Yeleklerle kombin hakkında bilgiler verilmektedir.


2017 Prenses Gelinlik Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ