Kadına Dair Herşey

2017 Saç Boyası Renkleri

2017 Saç Boyası Renkleri

Her yıl giyim konusunda yeni trendlerin oluşması gibi güzellik konusunda da moda çok hızlı değişiyor. Özellikle kadınlar için en önemli güzellik unsurlarından birisi olan saçlar için her yıl kuaförler farklı kesimler ve farklı renk tonları çıkartarak bu akımın hızla yayılmasını sağlıyorlar.

2017 kahverengi saç tonları

2016 yılından beri saç rengi konusunda özellikle çok canlı ve sıra dışı olamaya daha doğal yöntemler uygulanmakta. 2017 senesinde de görünen o ki bu doğal görünüm akımı çoğunlukla devam edecek. Ancak bunun yanı sıra farklı boyama teknikleri ile saçlara ışıl ışıl canlı bir görünüm de verilecek. Bu yazımızda sizin içi 2017 senesinin saç rengi trendlerine göz attık. İşte 2017 saç rengi modası.

2017 bayan saç renkleri

Sarı renkli saçlar

Sarı saç tonları

Kadınlar için sarı renk saça sahip olmak adeta bir tutku gibidir. Bu yıl da sarı renk boya uygulamalarını sıklıkla görmeye devam edeceğini. Ancak bu sarılar altın sarısı gibi bir renk olmaktan çok daha uzak küllü sarı, dumanlı sarı ve kum sarısı gibi farklı alternatifleri olan renkler ile değişecek. Sarı saçtaki iddia devam ederken artık renkler görülüyor ki çok daha doğal tonlara yönelmiş durumda.

Kahverengi Saçlar

2017 kahverengi saç tonları

Yoğun kahve tonları asla modası geçmeyen vazgeçilmez bir renktir. Özellikle yoğun kahverengi bir saç bakımlı ve sağlıklıysa tüm dikkatleri bir sarı saç gibi üzerine çekmeye hazırdır. 2017 senesinde Kahverengi tonlarda da doğal görünüm hakim olacak. Çok koyu renkli kahverengilerin arasına gölgelendirmeler yapılacak ya da saçınızın rengi daha açık ise o zaman içine doğal sarı renk katılarak daha ışıltılı bir görünüm elde etmesi sağlanacak.

Kahverengi saç tonları

Kızıl saçlar

Kızıl saç rengi

Her zaman iddialı olan kızıl renk saçlar 2017 senesinde de varlığını sürdürmektedir. Özellikle beyaz tenli kadınlara çok yakışan bakır kızılı rengi bu sene de moda. Kırmızı, tarçın, turuncu gibi renkleri içerisinde harmanlayan kızıl renkler bu sezon yine çok dikkat çekici olacak.

Ecaille

Ombre tekniği ile boyanan saçlar uzun yıllardır trend olmaya devam ediyordu. Bu yıl farklı olarak geliştirilen Ecaille tekniğinde birbirine yakın 3 ton kullanılıyor. Ombreye göre daha doğal bir görünüm veren bu teknik şimdiden çok moda olmuş bile.

Ecaille saç tonları

Bir önceki yazımız olan Saç Renkleri Ve Farklılık Yaratan Saç Tonları başlıklı makalemizde 2017 saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.


2017 Saç Boyası Renkleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ