Kadına Dair Herşey

2017 Sonbahar Kış Bayan Ayakkabı Trendleri

2017 Sonbahar Kış Bayan Ayakkabı Trendleri

2017 kış sezonunda ayaklarınız yine bayram edecek! Öyle ki; bu sezon oldukça kalabalık bir seçki mevcut. Yeni tasarımlar, farklı modeller, şık alternatifler… 2017 kış ayakkabı modelleri arasında önümüzdeki yıllarda bile kolay kolay vazgeçilemeyecek yeni trendler de mevcut! Peki yeni sezonda ayakkabı trendlerinde ne gibi değişiklikler olacak dersiniz?

2017 yılında her ne kadar genel trend başlıklarında çok önemli değişiklikler olmasa da; 2017 ayakkabı modelleri bayanlar açısında oldukça zengin yorumlara evsahipliği yapıyor. Hem geçtiğimiz birkaç yılın moda trendlerini yakalayan hem de son derece yaratıcı tasarımlarla buluşan yeni ayakkabılar, hanımların aklını başından alacak!

Sonbahar kış bayan bot modelleri

Özellikle açık ve sivri burunlu ayakkabılardan topuğu açık bootielere; kürkün vazgeçilmez bir tasarım ögesi olarak yer aldığı botlardan kare topuklara kadar oldukça geniş bir liste var önümüzde! Anlayacağınız 2017 kış ayakkabı kreasyonu hanımlar için oldukça zengin bir içeriğe ev sahipliği yapacak!

Bayan bot modelleri 2017

2017 bilek bot modelleri

    Sivri Burunlu Ayakkabılar: Sivri burun modası hiçbir zaman geçmemiş olsa da bu yıl epey revaçta olacak gibi görünüyor. Özellikle sivri burunlu olduğu halde formal olmaktan uzak, daha spor tasarımlar hanımların ilgisini fazlasıyla cezbedecek.

Sivri burun ayakkabı modelleri

    Ayakkabı & Çorap Kombini: Kış aylarında daha zarif ayakkabılar tercih etmekten vazgeçmeyenlerin bu yılki tercihi. Özellikle açık ve topuklu ayakkabıdan ödün vermeyen bayanlar, bu yıl soğuk kış günlerinde oldukça renkli bir alternatif yaratma fırsatı elde edebilirler.

Corap ayakkabı kombini

 

Süet Ayakkabılar: Süet tasarımlar da hiçbir şekilde modası geçmeyenlerden. Kış aylarında şıklığından ödün vermeyen hanımlar bu yıl daha cesur tasarımlara sahip süet ayakkabılar ile şıklıklarını taçlandırabilecekler.

Sonbahar-kış süet ayakkabı modelleri

Tüylü Ayakkabılar: Sadece botlarda değil daha ince tasarımlarda da bu yıl fazlasıyla tüy görebileceğiz. Kış soğuna rağmen açık modelleri tercih eden hanımlar için oldukça renkli bir alternatif.

Bayan tüylü ayakkabı modelleri

Çorap Çizmeler: Geçtiğimiz yıllarda yükselen ve 2016 sonbaharı itibariyle daha sık görmeye başladığımız çorap çizmeler, kış aylarında çizme girme alışkanlığından vazgeçmeyen bayanların bu yılki başat tercihi.

Çorap çizme modelleri 2017

Kovboy Çizmeleri: Kovboy modası da kısa bir aradan sonra yeniden kendini göstermeye başladı. Bu yıl daha avangart tasarımlara sahip kovboy çizmeleri görmeye devam edeceğiz gibi görünüyor.

Bayan kovboy çizme modelleri

Bir önceki yazımız olan Uzun Görünmek İçin 10 Profesyonel Stilistten Kıyafet Tavsiyesi başlıklı makalemizde Boyu uzun gösteren kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.


2017 Sonbahar Kış Bayan Ayakkabı Trendleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ