Kadına Dair Herşey

2017 Tesettür Giyim Nasıl Olacak?

2017 Tesettür Giyim Nasıl Olacak?

2017 sonbahar kış tesettür giyim modasının renklerinin, desenlerinin belirlendiği ve kullanıldığı bir zaman diliminde az çok hangi renk, detay  ya da hangi desenin trendler arasında olduğunu biraz da olsa tahmin etmek mümkünken, çıkan kreaksiyonlar arasında göze çarpan detaylar arasında fular yaka oldukça farklı bir detay. Özellikle tesettür sonbahar- kış kreaksiyonları arasında yer alan gömleklerin fular yaka olduğu dikkat çekiyor.

Ayrıca sonbahar ve kış aylarında tesettür modasında yaz aylarının esintisi devam edecek. Eşarplarda, şallarda, elbiselerde ve gömlekler çiçek deseni görmek mümkün. Çiçek desenlerinin yanı sıra askeri arma ve askeri moda gömlek ve tunikler bu sezon en çok tercih edilen ürünler arasında yer alacaktır. Tasarlanan gömlek, tunik ve elbiseler daha sade, dingin ve abartısız olurken bu oranla çantalar ve ayakkabılar gömlek,elbise ve tuniklere göre daha hareketli renk ve desende olacaklar. giyim-onerileri

Ayrıca bu sezon tunik modasında,çizgili tunikler tesettür giyimde oldukça fazla  göz dolduracak. Tesettürlü bayanların oldukça çok kullandığı hem rahat hem de şık olan feraceler 2017 yılında daha da belirginleşiyor. 2017 yılında feracelerin özellikle kol detaylarında yer alan çiçek detayları daha renkli bir görüntü elde edilmesini ve eşarp,çanta, ayakkabıdan yana renkli bir seçim yapmak isteyen tesettürlü bayanların işini oldukça kolaylaştıracaktır.Ayrıca 2017 yılında tesettür giyimin vazgeçilmezleri arasında yerini hiç değiştirmeyen pardesüler hem romantik hem de sportif olacak. 2017 yılında pardesüde kol ve yaka detayları olan ya da bel kısmında kemer detayı bulunan pardesüler en çok tercih edilen parçalardan olacağı düşünülüyor.

tesettur-giyim

2017 tesettür abiyeler yine daha çok tek renk olup zıt renkteki küçük detyalarla göz önüne çıkmasının yanı sıra payetli abiler de oldukça ilgi görecek tasarımlar arasında. Ayrıca bu sezon etekleri çiçek desenli birbirinden şık abiyeler görmek mümkün. Bu sezon abiyelerde en çok kullanılacak olan renkler arasında ise pudra pembesi,siyah,kiremit rengi,altın sarısı,kahve tonları,nehir mavisi,hardal sarısı,zümrüt yeşili,fuşya renkli geliyor. Ayrıca çift renk olarak tercihe sunalacak olan abiyelerde taş ayrıntıları oldukça fazla.Birbirinden farklı renk ve desenleriyle bu sezon tesettür giyim oldukça iddialı ve farklı çeşitleriyle tüketicinin gözlerini dolduracak niteliktedir.

2017-tesettur-giyim

Bir önceki yazımız olan Kış Davetleri İçin Nasıl Kombinler Yapılır? başlıklı makalemizde Kış Aylarında Kombinler, kış mevsimi aksesuarları ve Özel bir davet kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.


2017 Tesettür Giyim Nasıl Olacak? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ