Kadına Dair Herşey

2017 Trend Saç Renkleri

2017 Trend Saç Renkleri

Bayanlar saç rengi tercihi yaparken öncelikle yüzlerine yakışacak saç renklerini tercih etmelidir. Ancak saç rengi tercih edilirken yalnızca yüze yakışacak saç renkleri değil, trend olan saç renkleri de tercih edilmelidir. Kendinize yakışan trend bir saç rengini beğendikten sonra gayet güzel bir görünüme ulaşmış olacaksınız.

İşte 2017 trend saç renkleri

Karamel Saç Rengi Ve 2017 Yılı Trendleri

2017 Karamel Saç Rengi

Karamel hem esmer, hem sarışın hem de kumral bayanların tercih edebileceği bir saç rengidir. Karamel trend bir renktir. Ancak tonunun iyi ayarlanması gerekmektedir. Sarışın ve kumral bayanlar koyu karamelleri tercih ederken, esmer bayanlar açık kumral tercih etmelidir.

Balköpüğü Rengi

Balköpüğü saç rengi

2017 trend renkleri arasında balköpüğü de bulunmaktadır. Balköpüğü yalnızca beyaz tenli ve sarışın bayanların tercih edebileceği bir renktir. Ancak balköpüğü biraz zor bir renktir. Çünkü hızlı akar ve rengi çok hızlı değişir. Bunun için de bakımı iyi yapılmalı ve devamlı boyanmalıdır.

Ombre Saçlar

Ombre Saç modelleri

2017’nin en trend saç boyama stili ombredir. Saç dip ve saç boyunun daha koyu renk olduğu ombre de saç uçları daha açık renkli olmaktadır. Ombre doğal bir saç boyası hayal eden kadınlar için ideal tercih olacaktır. Ayrıca esmer, sarışın, kumral fark etmeksizin tüm bayanlara ombre gayet yakışacaktır. Ombre uygulaması zor bir boya stilidir. Ayrıca evde yapamayacağınız bir stildir. Bunun için saçınızı profesyonel ellere bırakmalısınız.

Çilek Sarısı Renk

Cilek sarisi sac rengi

Elçin Sangu’nun gün geçtikçe popülerlik kazanması ve şampuan reklamlarının aranan ismi olmasıyla birlikte çilek sarısı da ön plana çıkmayı başardı. Çilek sarısı yalnızca çok açık tenli bayanların taşıyabileceği bir renktir. Çok beyaz tenli olan bayanlar çilek sarısı tercih ederek güzel bir görüntüye kavuşmuş olacaktır.

Kızıl Ve Tonları

Kizil Sac Rengi Ve Tonlari

Her sezon, her dönem canlılığını koruyan kızıl bu sezon da moda olmayı başarmış durumda. Kızıl en çok beyaz tenli bayanlara yakışmaktadır. Ayrıca en kolay beyaz tenli bayanlar kızıl saç rengini kaldırabilmektedir. Esmer ve kumral bayanlar da kızıl rengi kullanabilir. Bunun en güzel örneği de Rihanna’dır. Bir dönem saçlarını kızıla boyatmasıyla adeta ikon haline gelmişti. Ancak esmer ve kumral bayanların kızıl rengini taşıması zordur.


2017 Trend Saç Renkleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ