Kadına Dair Herşey

2017 Yılı Modasına Büyük Küpeler Damga Vuracak

2017 Yılı Modasına Büyük Küpeler Damga Vuracak

2016 yılına damga vuran büyük küpeler, 2017 yılında da aynı yankıyı sürdürecek. İlk olarak defilelerde karşımıza çıkan büyük küpeler, 2016 yılında tamamlayıcı görevi görmüştür. Aynı şekilde 2017 yılında da tamamlayıcı olarak kullanılacak olup gösterişli parçalardır.

Büyük Küpeleri Kimler Tercih Etmeli?

Büyük küpelerin doğru tercih edilmesi halinde gayet güzel bir görünüm yakalanmış olacaktır. Ancak büyük küpeleri kullanacak olan bayanların boynunun uzun olması gerekmektedir. Çünkü boynu kısa olan bayanların büyük küpe tercih etmesi boyunlarını daha kısa gösterecektir.

Ancak omuz ve göğüs dekoltesi verilmişse, boynu kısa olan bayanlarda küpelerin çok uzun olması ve kıyafete asla değmemesi koşuluyla büyük küpe kullanabilirler. Ancak boynu uzun olan bayanlar boyunlarını saran kıyafet tercih ettiklerinde dahi rahatlıkla büyük küpe kullanabilirler.

Büyük Küpe Nasıl Kombinlenir?

Büyük küpeler doğru kullanıldığı takdirde ideal bir görünüm de yakalanmış olacaktır. Büyük küpelerin doğru kullanımı için dengenin sağlanması gerekmektedir. Özellikle sade kıyafet tercihlerinizde büyük küpe tercih ederek dengeyi de sağlamış olursunuz.

Özellikle straplez olan abiye kıyafetlerde kullanacağınız en güzel mücevher büyük küpelerdir. Kolye de yine straplez kıyafetlerle tercih edebileceğiniz aksesuarlar arasında bulunmaktadır. Ancak kolye yerine küpe tercihi yapmanız trendlere daha uygun olacaktır.

Büyük küpeler yalnızca abartılı kıyafetlerle değil, sade ve günlük kıyafetlerle de kullanılabilir. Kot pantolon ve kazak gibi günlük kombinlerde büyük ve asi küpeler kullanabilirsiniz. Böyle bir kombin hem trenddir. Hem de doğru bir kombindir.

Bu sezon dekolteli kazaklar oldukça moda. Dekolteli kazakların dökümlü olanını tercih ederek, büyük ve gösterişli küpelerle bir arada kullanabilirsiniz. Dekolteli kazakların omzu açık olmasından dolayı uzun küpe şartlarını da yerine getirmiş olacaksınız.

2017-modasi-buyuk-kupeler

Straplez tercih edildiğinde boyun ve omuz açıkta kaldığında uzun küpe kullanmak en kolay kombini oluşturacaktır. Ancak balıkçı kazaklarda da uzun küpe tercih edilme imkânınız bulunmaktadır. Balıkçı ve kalın yakalı kazaklarınızla büyük küpeler kullanılarak ideal görüntü yakalanmış olacaktır.

Büyük Küpe Modelleri

Büyük küpeler kendini taşlı küpeler, püsküllü küpeler ve metal küpeler olarak kendini göstermektedir. Taşlı küpeler özellikle abiye kıyafetlerle tercih ediliyor olsa da, püsküllü ve metal küpeler hem abiye kıyafetlerle, hem de günlük kıyafetlerle kullanılabilir.

Bir önceki yazımız olan 2017 Modası Bol Pantolonlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


2017 Yılı Modasına Büyük Küpeler Damga Vuracak Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ