Kadına Dair Herşey

2017 Yılının En Trend Bol Pantolonlar

2017 Yılının En Trend Bol Pantolonlar

2017 Yılının En Trend Bol Pantolonları

2017 yılının en trend parçaları arasında bol pantolonlar gelmektedir. İspanyol paça pantolonlar 2015 ve 2016 yılına bomba gibi oturmuştu. 2016 yılında kendini göstermeye başlayan bol paça pantolonlar, 2017 yılında zirveye ulaşacak. Bol pantolonların doğru şekilde kullanılması halinde şık ve hoş bir kombin oluşturulmuş olacaktır.

2017 Yılının En Trend Bol Pantolonları

Bol Pantolonlar Nasıl Kullanılır?

Bol pantolonlar hileli pantolonlardır. Doğru kullanıldığı takdirde bacak boyu olduğundan daha uzun gösterilmiş olacaktır. Bol pantolonların altına yüksek topuklu ayakkabı giyip, paçayla topuklu gizleyerek bacak boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz.

Bol Pantolonlar Nasıl Kullanılır

Bol paça pantolonları kullanırken üzerinize tercih edeceğiniz bluzler daha dar olmalıdır. Bol pantolonların üzerine bol bluzlerin tercih edilmesi ideal görüntüyü oluşturamayacaktır. Ancak dar bluz tercih ederek ideal görüntüyü yakalamış olursunuz.

Bol Pantolonlar

Bol Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Bol pantolon kombinlerinde şüphesiz ki garanti olarak tercih edilmesi gereken parça yüksek topuklu ayakkabılardır. Bol paça pantolonların altına yüksek topuklu ayakkabıların tercih edilmesiyle birlikte boyunuzu olduğundan daha uzun göstermiş olursunuz. Zaten pantolonun altından ayakkabı görünmeyeceği için de zarif bir ayakkabı tercih etmenize gerek yoktur. Ayakkabı tercihinizi olabildiğince yüksek topuktan ve rahat ettiğiniz ayakkabıdan yana yapmalısınız. Ancak topuklu ayakkabının yürürken görünme ihtimaline karşın görüntünü bozulmaması açısından pantolonla aynı renkte ayakkabı tercih edilmelidir.

Bol Pantolonlar Nasıl Kombinlenir

Bol pantolonlarla tercih edilebilecek en güzel parçalar büstiyerlerdir. Bol pantolon üzerine büstiyer tercih ederek şık bir kombin yapmış olursunuz. Böyle bir kombinle bir davete dahi rahatlıkla katılabilirsiniz. Ancak bu aşamada kullandığınız pantolonun kumaşı da çok önemlidir. Krep kumaştan olan bol pantolonlar sizi çok şık bir görünüme taşıyacağından davetlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bol pantolonları günlük hayatta kullanmak istiyorsanız, kombininizi de ona göre şekillendirmeniz gerekmektedir. Eğer ki bol pantolonunuzu günlük hayatta kullanacaksanız üzerinize örgü kazak tercih edebilirsiniz. 2017 trendleri arasında yer alan örgü kazaklar, bol paça pantolonların üzerine kullanılarak salaş bir görünüm yakalanabilir. Ayrıca bu kombinin üzerine kumaş palto tercih ederek salaş bir kombin yapmış olursunuz.

Bol pantolonlarla kombin yapılırken dar bluz tercih etmek en kolay olanıdır. Bunun için bol pantolon üstüne dar bluz kullanarak kombininizi kurtarabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2017 yılının en trend parçaları başlıklı makalemizde Anvelop Bluz Kombini, Anvelop bluz tercihi ve Anvelop Etek hakkında bilgiler verilmektedir.


2017 Yılının En Trend Bol Pantolonlar Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
CLOSE
CLOSE