Kadına Dair Herşey

2017 yılının en trend parçaları

2017 yılının en trend parçaları

2017 yılının en trend parçaları

2017 yılının en trend parçaları arasında anvelop kesim yer almaktadır. Ters ve şeklinde olan kesime anvelop kesim denilmektedir. Bu kesim 2017 trendleri arasında kendini göstermekte ve oldukça ön plana çıkarmaktadır. Anveleop kesim kendini bilhassa, eteklerde, elbiselerde ve bluzlerde göstermektedir.

Anvelop Etek Nasıl Kombinlenir?

Anvelop etekler ters ve kesimi dolayısıyla seksi olan eteklerdir. Bu etekler doğru kombinlendiği taktirde çok şık ve tarz bir görünüm yakalanmış olur. Anvelop eteklerle tercih edilecek en güzel bluzler mini bluzlerdir. Göbeği açıkta bırakan bu bluzler anvelop eteğin kesimine en uygun olan bluzlerdir.

Anvelop Etek Nasıl Kombinlenir

Ayrıca anvelop eteklerle jartiyer kullanmak ise hem çok iddialı hem de çok tarz bir seçim olacaktır. Çünkü normalde jartiyer askısı görünmeyecek ancak siz yürürken jartiyer askısı kendini açığa çıkaracaktır.

Anvelop etekler

File çoraplarda yine anvelop eteklerle tercih edilebilecek özel parçalardır. Anvelop eteğin frapanlığı ile uyum içinde olan file çoraplar göğüs altına kadar çekilerek göbeğe de file deseni yapılmış olur. Bu sayede 2017 sezonunda öne çıkan file modasını çok başarılı bir şekilde kullanmış olursunuz.

Anvelop eteklerle ayakkabı

Anvelop eteklerle ayakkabı tercih ederken tercih edeceğiniz en kolay ayakkabı stiletto ayakkabılardır. Ancak klasiğin dışına çıkmak istiyorum diyorsanız, bacak boyunuzda uzunsa çorap çizme tercih ederek farklılık yaratabilirsiniz. Ancak bacak boyu kısa olan bayanların anvelop eteklerle çorap çizme kullanması bacak boylarının olduğundan daha kısa görünmesine sebep olacaktır.

Anvelop Bluzler Nasıl Kombinlenir?

Anvelop bluzler göğüs yakası ve kesim olan ve anvelop olarak büzülen bluzlere denilmektedir. Bu bluzlerin bazıları çok derin göğüs dekoltesine sahiptir. Derin göğüs dekoltesi veren anvelop bluzlerde kalın ve büyük kolye tercih ederek gerdanınızdaki boşluğu doldurmuş olacaksınız. Ancak anvelop kesimi derin değilse, kolye kullanılmaması daha doğru olacaktır. Derin olmayan anvelop bluzlerde tasma kullanılarak gerdandaki boşluk giderilmiş olacaktır.

Anvelop bluz tercih ettiğinizde pantolon tercih edecekseniz tercihiniz bol ya da İspanyol paça pantolonlardan yana kullanmalısınız. Eğer ki anvelop bluzlerle etek tercih etmek istiyorsanız tercihinizi dar eteklerden yana kullanmalısınız. Çünkü kloş eteklerle anvelop tercihi fazla dalgayı bir araya getirecektir. Bu görüntü ise doğru görüntünün oluşmasına engel olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2017 Modasında Abiyeler başlıklı makalemizde 2017 Modası Transparan Abiyeler, Abiye ve Abiye seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.


2017 yılının en trend parçaları Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
CLOSE
CLOSE