Kadına Dair Herşey

2017 Yılının Trend Saç Renkleri Ve Modelleri

2017 Yılının Trend Saç Renkleri Ve Modelleri

2017 saç renk modelleri, bayanlara sofistike bir görünüm katıyor. Seksiliğin ön planda olduğu renk ve modeller cesur kadınların seçimi oluyor. Saç konusunda cesur davranmak her zaman kolay olmayabilir. O nedenle bu sezonda da çok cesur olmayan bayanlar için de daha yumuşak modeller mevcut.

2017 saç kesim modelleri bayanlar tarafından hızla benimsenecek gibi. Modeller arasında asimetrik kesimler öne çıkıyor. Ombre, yine geçen yılda olduğu gibi bu sene de revaçta. Ombre modern ve cesur kadınların tercihi olmaya devam ediyor.  Platin ve gri saçlar olmak üzere renkli saçlar bu sene de moda olmaya devam edecek. Ancak bu renkler riskli renkler olduğu için teninize uyduğundan emin olmalı ve kuaförünüzün fikrini almadan boyatmamalısınız.

Kısa Saçın Avantajları:

  • Her zaman çok daha modern görünür.
  • Uzun saça nazaran çok kolay şekil alır.
  • Yıkaması ve kurutması çok pratiktir.
  • Saçlarınız kalınlaşır ve gürleşir.
  • Kısa saç her zaman ilgi çekicidir.
  • Daha az bakım ürünü kullanarak sağlıklı saçlara sahip olursunuz.
  • Sıkıcı değildir.

2017’nin Moda Olan Bazı Kısa Saç Modelleri

Çene Hizasında Olan Bob Saç Kesimi

Klasik hale gelen bu saç kesimi 2017 yılında da çok moda. Özellikle düz saçlı kadınların rahatlıkla kullanabileceği bu model, kabarık ve katlı kesimi sayesinde saçlarınızın gür gözükmesini sağlayan bir modeldir.

Shag Saç Kesimi

Kıyafet modasından sonra saç modasında da 70’li yılların rüzgarı esmeye başladı. Geçen sene olduğu gini bu sene de shag tarzı kesim çok moda. Bu model kadınlara vamp ve seksi bir görünüm katıyor. Dağınık ve sanki hiç yapılmamış, uğraşılmamış gibi bir tarza sahip bu model kadınlara asi bir görünüm katıyor. Birkaç senedir moda olan bu model bu senede kuaförlerin en çok keseceği modeller arasında yer alıyor.

Yumuşak Katlı Saç Kesimi

2017 saç kesimleri arasında en moda olmaya aday bir model. Saçların arasında atılan katlar sayesinde dağınık ve hacimli görünen saçlar, sadelik ve rahatlık çizgisini yansıtıyor. Bu modeli ince telli saçlara sahip olan kadınlar da rahatlıkla tercih edebilecektir.

Bir önceki yazımız olan Kolay Saç Modeli Arayanlara Yapılışı İle 10 Model başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


2017 Yılının Trend Saç Renkleri Ve Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ