Kadına Dair Herşey

2017’de En Son Sonbahar Kış Günlük Giyim Modası Ve Modelleri

2017’de En Son Sonbahar Kış Günlük Giyim Modası Ve Modelleri

Bu sezon mevsim geçişlerine ayak uyduramıyoruz. Bir sabah pırıl pırıl güneşe gözümüzü açarken ertesi sabah kara bulutlardan gözümüzü açamıyoruz. Sonraki gün ise kalın montlara ihtiyaç duyabiliyoruz. Hal böyle olunca da kat kat giyinmek şart oluyor. Kışın az güneşe maruz kaldığımız için de, 2016 kış modası renklerinde olduğu gibi güneşi muhafaza edecek koyu renkli kıyafetlere ihtiyaç duyarız. Bu istinasız her kış böyle devam edegelen bir süreçtir. Bu süreçten farklı olarak yeni sezonda yeni bir moda akımı oluşacak. Kadife asaletini vitrinlerde çokça göreceğiz.

Asimetrik kışlık etek kombini

2017’nin hayat kurtarıcı kombinleri

Kot pantolon her daim yaşam alanımızda tuttuğumuz vazgeçilmez parçalardandır. Deyim yerindeyse kurtarıcımızdır. Bu sezon da sahalarda yerini alacak. Blazer ceketler, gömlekler, bluzlar ile kombine edilerek günlük hayata şıklık katacak. Tercihe göre spor ayakkabılar tercihe göre babetlerle tamamlanacak.

2017 kış modasında kotlarımızda kullanacağımız kombinler ise sıcak renkler dediğimiz kışa uyum sağlayan pastel renklerden oluşacak. Özellikle canlı kırmızı bütün dikkatleri üzerinde toplayacak. Bununla beraber yeşil, mavi gibi renkler de vitrinlerde yerini alacak. Her zaman vazgeçilmez olan siyah ve beyaz ise yine sahalarda olacak ama bu kış vazgeçilmez renk kırmızıdan yana olacak.

Pembe kabanla 2017 kombini

Kışın soğuk günlerinde esen moda rüzgarı

Her daim, günlük de olsa şık olmaktan yana olanlar için dar paça tek renk pantolonlar, gömlek ve kaşe kabanlarla tamamlanan kombinler gözler önünde olacak. Rahatına düşkün olanlar için ise salaş bluzlar, kot pantolonlar, diz altı ya da diz üstü çizmeler tercih edilecek. 2016-2017 son bahar kış modası birbiri ile paralel olarak devam edecektir.

Günlük kışlık kombin 2017

Daha canlı giyinmeyi seviyorsanız ve elbiselerimin renleri beni yansıtsın istiyorsanız, o zaman tam da size göre bir giyim olacak. Mavi rengi sevenler için güzel bir kış olacak. Mavi ve pembe uyumunda esinlenerek oluşturulmuş kışa uygun bir bütünleme ile kışın o soğuk havasını ısıtarak etkiniz altına alabilirsiniz. Açık pembe kazaklar ile mavi renkteki kabanları birlikte kullanabilirsiniz. Altınızı da güzel bir kot pantolonla tamamlayabilirsiniz.

Bahar Ayları ve Kış Mevsimi İçin Tercih Edebileceğiniz Diğer Farklı Kombinler

Günlük kışlık bayan kombinleri

Beyaz Kışlık Kaban Modeli

Kış İçin Günlük spor kombin

Sonbahar Kış Günlük Kombinleri

Uzun Hırkayla Kışlık Kombin

Şık Mavi Bahar Kombini

Triko Kazak Tayt Kombini

Kısa Pantolonla Bahar Kombini

Sonbahar Kış Günlük Kombini

Günlük Bayan Kombin

 

Bir önceki yazımız olan Hayallerinizdeki Gelinlik 2017'de başlıklı makalemizde 2017 gelinlik modası, 2017 gelinlik trendleri ve gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


2017’de En Son Sonbahar Kış Günlük Giyim Modası Ve Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ