Kadına Dair Herşey

2018’de Sevdiğiniz Erkeği Elde Tutabilmeniz İçin Yapmanız Gerekenler

2018’de Sevdiğiniz Erkeği Elde Tutabilmeniz İçin Yapmanız Gerekenler

2018’de Sevdiğiniz Erkeği Elde Tutabilmeniz İçin Yapmanız Gerekenler

Yeni yılda sevdiğiniz erkeği elinizde tutmak ve onu kaybetmemek için yapmanız gereken birkaç basit kural bulunuyor. Erkekleri elde tutma yolları aslında çok basit. Sizlerde 2018’de sevdiğiniz erkeği kaybetmek ve aşk acısı çekmek istemiyorsanız aşağıdaki kuralları uygulayarak aşkınızı kolayca elinizde tutabilirsiniz.

Sevdiğiniz Erkeği Elde Tutabilmeniz İçin Yapmanız Gerekenler

Affedici Olun

Sevdiğiniz kişiyle yapmış olduğunuz tartışmadan sonra durumu uzatmayın ve tavır almaktan vazgeçip. Affedici olmaya özen gösterin. Durumu unutmak ve affetmek ilişkinizde ikinizin mutlu olmanızı sağlayacak. Sevdiğiniz erkeğin unuttukları için sinirlenmek yerine unuttuğu şeyleri hatırlatmaya özen gösterin.

Affedici Olun

Bakımlı Olmayı İhmal Etmeyin

Yeni yılında gelmesiyle birlikte hayatınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Sevdiğiniz erkekle birlikte olduğunuz için artık bakımlı olmaya ihtiyaç duymuyorsanız son derece yanlış bir davranış sizin için.  Her erkek sevdiği kadının bakımlı olmasını ister. Bu nedenle bakımlı olmaktan vazgeçmeyin.

Bakımlı Olmayı İhmal Etmeyin

Özgür Bırakmaya Özen Gösterin

Özgür Bırakmaya Özen Gösterin

Erkek arkadaşınızın sürekli sizinle vakit geçirmesini istiyor olabilirsiniz. Ancak onunda arkadaşları olduğunu unutmayın. Arkadaşlarıyla görüşmesine izin verin. Aksi halde ilişkiniz istemediğiniz yönde değişecek ve erkek arkadaşınızla sorun yaşamaya başlayacaksınız. Sizden uzak kalmak erkek arkadaşınıza da iyi gelecek. Ayrı kaldığınızda sizi özleyecek ve sizi daha çok görmek isteyecek.

Sevdiğiniz Erkeğe Yemek Pişirin

Sevdiğiniz Erkeğe Yemek Pişirin

2018’in gelmesiyle birlikte sizlerde hayatınızda değişiklikler yapın. Yemek pişiremem diye düşünmeyin. Bir yerden başlayın ve sevdiğiniz erkeğe yemek pişirerek onun gönlünü kazanmaya çalışın. Her erkek kendisi için hazırlanmış olan yemeklerden hoşlanır. Sizde bu fırsatı değerlendirin ve sevdiğiniz erkeğin çok sevdiği yemekleri yapın.

Arkadaşlarıyla İyi Geçinmeye Çalışın

Sevdiğiniz erkeğin mutlu olmasını istiyorsanız arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi ihmal etmeyin. Onlarla iyi anlaşmanız da oldukça önemli. Bu sayede hem arkadaşlarıyla hem de sizle vakit geçirdiğinden dolayı erkek arkadaşınız oldukça mutlu olacak.

Gülümseyin, Gülümsetin

Hem kadınlar hem de erkekler kendilerini güldüren erkekleri sever. Bu nedenle sevdiğiniz erkeği mutlu edin ve onu gülümsetin.

Spora ilgi Duyun

Hemen hemen her erkek futbolu sever. Sizde erkek arkadaşınızı mutlu etmek için futbol izleyebilir az da olsa futbol hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Yılında Evlilikte Uyumu Yakalama Yolları başlıklı makalemizde Evlilikte uyum, Evlilikte uyumu belirleyen faktörler ve Uyumlu evlilik hakkında bilgiler verilmektedir.


2018’de Sevdiğiniz Erkeği Elde Tutabilmeniz İçin Yapmanız Gerekenler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ