Kadına Dair Herşey

2018’de Sevgilinize Daha Sık Söylemeniz Gereken Şeyler

2018’de Sevgilinize Daha Sık Söylemeniz Gereken Şeyler

2018’de Sevgilinize Daha Sık Söylemeniz Gereken Şeyler

Sevgilinize Daha Sık Söylemeniz Gereken Şeyler

Yeni yıla girdiğimiz şu günlerde ilişki durumunuzu istediğiniz şekilde değiştirmek ister misiniz? Yeni yılda birçok sürpriz bizi bekliyor olacak.

Herkes yeni yılın gelmesiyle birlikte kendini farklı bir dönüşümün içerisinde buldu. İlişkinizde de olumlu anlamda değişikliklerin meydana gelmesini istiyorsanız 2018’de sevgilinize sık sık söylemeniz gereken şeyler var.

Bugün Senin İçin Ne Yapabilirim?

Bugün Senin İçin Ne Yapabilirim

Gündelik hayatta pek çok insan hem kendini hem de yakınlarını unutur hale geldi. Yoğunluğun içerisinde kimseyi düşünme fırsatı bulamıyoruz. Zamansızlıktan ve yoğunluktan dolayı ilişkide ilgisiz ve alakasız bir görüntü çizmeye bir son vermelisiniz. Sevgilinize veya eşinize onun için neler yapabileceğinizi mutlaka sormanız gerek.

Üzgün Olduğunu Söyle

Sağlıklı bir ilişkide çiftler arasında tartışma mutlaka meydana gelir. Birbirinizi kırmadan gerçekleştirmiş olduğunuz tartışmalar gayet doğal. Ancak zaman zaman çiftler birbirini kırabilir. Bu sırada üzgün olduğunuz belirtmek karşı tarafı kırmanızı önler.

Üzgün Olduğunu Söyle

İyi Misin Diye Sorun

İlişkinizin güzel bir şekilde devam etmesini istiyorsanız gün içerisinde sevdiğiniz kişiye iyi misin diye sorun. Eşiniz gün içerisinde işyerinde veya sosyal çevresinde çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalabilir. Onun gün içerisinde yaşadıklarını öğrenmenin tek yolu sevdiğinize iyi misin sorusunu yöneltmek.

Yalnız Kalmak İster Misin?

Her iki tarafından kendine has bazı alışkanlıkları bulunur. Çiftler birliktelikleri süresince kendine özel zaman ayırmaya özen göstermelidir. Bu sebeple ilişkinizin sağlıklı bir şekilde yürüyebilmesi için sevdiğiniz kişiye bir süre yalnız kalmak isteyip istemediğini sorun.

Arkadaşlarını Çağırın

Arkadaşlarını Çağırın

Yapacağınız aktivitelerde eşinizin arkadaşlarını çağırmaya özen gösterin. Bu durum eşinizin değer verdiği insanlara önem verdiğinizi gösterecektir.

İşinde Harikasın Demeyi İhmal Etmeyin

Sevgilinizin veya eşinizin yaptığı iş konusunda bilgi sahibi değilseniz bile mutlaka işyerinde harika olduğunu belirtin. İşyerinde göstermiş olduğu çabaların takdire şayan olduğunu belirtmeniz ona güç verecektir.

 

Öyle Olduğun İçin Teşekkürler Demeyi unutmayın

sevdiğinize teşekkür edin

Günlük hayatınız içerisinde sevdiğinize teşekkür etmeyi ihmal etmeyin. Günlük rutin işleri gerçekleştirdiği için sevdiğinize teşekkür edin ve sizin için çok önemli olduğunu belirtin.  Rutin işler olsa da dahi sizin ve sevdiğiniz kişi için teşekkür etmek işe anlam kazandıracak.

Bir önceki yazımız olan 2018’de Evliliğin Aşkı Bitirmesine Neden Olan Etkenler başlıklı makalemizde aşkı bitiren sebepler, Evlendikten sonra aşkı öldüren temel şey ve Evliliği kurtarmak için kadın ve erkeğin sorumlulukları hakkında bilgiler verilmektedir.


2018’de Sevgilinize Daha Sık Söylemeniz Gereken Şeyler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ