Kadına Dair Herşey

2018’de Ten Uyumunu Yakalamaya Ne Dersiniz?

2018’de Ten Uyumunu Yakalamaya Ne Dersiniz?

2018’de Ten Uyumunu Yakalamaya Ne Dersiniz?

Yeni yılın gelmesiyle birlikte yeni aşklara yelken açmak için bekleyen pek çok kişi ten uyumunu da yakalamayı amaçlıyor. Peki ten uyumu ne demek ve nasıl anlaşılır? Herkesin merak ettiği bu soruların cevabı oldukça basit.

Dokunmaya karşı koyamama ve karşınızdaki kişinin cinsel anlayışına uygun bir iletişim şekli olan ten uyumu sadece cinsellik olarak tanımlanan bir konu değildir. Birçok boyutu bulunan ten uyumu tutku, zevk, hayal, çekicilik ve zevk alma gibi pek çok olguyu da içeren geniş bir kavram.

Ten Uyumunu Yakalamaya Ne Dersiniz

Ten uyumunu etkileyen faktörler oldukça farklıdır. Yetişme tarzı, alışkanlıklar veya düşünceler kişinin ten uyumunu ortaya çıkaran en önemli konuların başında gelmektedir.

Ten Uyumu Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Pek çok kişi karşı cinsle ten uyumunun olup olmadığını merak eder. Ten uyumu olup olmadığını anlamak için birkaç yöntem bulunmaktadır.

Karşınızdaki kişiye karşı içinin bir tuhaf oluyorsa, kalbiniz çarpıyor ve dudaklarınız kuruyorsa ten uyumunuzun olduğunu söylemek mümkündür.

Bakışlarla dahi bir şeyleri ifade etmek mümkün hale gelir.  Ten uyumu adı verilen bu aşama cinsel ilişkiden önce veya cinsel ilişki esnasında yaşanabilmektedir.

Ten uyumunu etkileyen faktörler

Ten Uyumu Olmazsa Ne Olur?

Ten uyumu mükemmel bir ilişkiye zemin hazırlar. Cinsel, ruhsal ve fiziksel açıdan mükemmel bir ilişki yaşamak istiyorsanız ten uyumu oldukça önemlidir.  Ten uyumu çiftlerin cinsel hayatlarını etkileyen en önemli konuların başında gelmektedir. Ten uyumu olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.

Ten Uyumu Olmazsa Ne Olur

Ten Uyumsuzluğunun Tedavisi Var Mı?

Ten uyumsuzluğu yaşayan kişiler için sorunun herhangi bir çözümü bulunmuyor.  Sorun ilk gece korkusundan ya da vajinismus gibi tedavi edilebilir hastalıklardan kaynaklanıyorsa ten uyumsuzluğunu tedavi etmek mümkündür. Aksi halde ten uyumsuzluğunu tedavisi yoktur.

Ten Uyuşmazlığı Nelere Sebep Olur?

Ten uyumsuzluğu yaşayan pek çok çift bu durum nedeniyle ayrılabiliyor. Ten uyumu cinsel hayatın ilişkiye mükemmel bir şekilde yansımasına imkan sunuyor. Ten uyumunun olmadığı noktada ise çiftler birbirinden uzaklaşıyor ve ayrılmaya karar veriyor. Heyecan ve aşk duygusunu en üst seviyede yaşatan ten uyumu çiftler arasında en önemli konuların başında gelmektedir.

Bir önceki yazımız olan 2018’de Sevdiğiniz Erkeği Elde Tutabilmeniz İçin Yapmanız Gerekenler başlıklı makalemizde erkek arkadaşınızı mutlu etmek, Erkekleri elde tutma yolları ve Sevdiğiniz erkeğin mutlu olması hakkında bilgiler verilmektedir.


2018’de Ten Uyumunu Yakalamaya Ne Dersiniz? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ