Kadına Dair Herşey

2019 Kış Kreasyonuna Uygun Parçalar Nelerdir

2019 Kış Kreasyonuna Uygun Parçalar Nelerdir

2018 bitimi -2019 başlangıcı kış kreasyonu anda bu sezon mat ve koyu renkler yerine canlı renklerin kullanılması moda takipçilerine oldukça şaşırtmıştı. Ancak vitrinlerde yer alan canlı ve parlak renkler daha kolay bir şekilde sezonda ön plana çıkmaya başladı. Parlak renklerin hakim olduğu bu sezon koyu severlerin de dikkatini çekmek ile birlikte her parça üzerinde kullanılması sayesinde canlılığı ve devamlılığı simgeliyor. Montlardan ayakkabılara kadar her türlü parçada canlı renklerin kullanılması Gece ve gündüz seçim için canlı ve parlak renklerle şıklığınızı tamamlamanıza yardımcı olabilir. Mat ve koyu renklerden neon tonlarına doğru moda dünyasında geçişin yapılması bu sezon canlı ve parlak renklerin daha kolay alınmasına yardım etti. Diğer yandan sarıdan pembeye kadar pek çok canlı rengin neon tonları geçen sezonlarda kullanıldığı için bu sezon canlı renklerin parlaklıkları göz alıyor. Sizde hem gündüz hem gece kıyafetlerinde şık ve gösterişli olmayı canlı renkler sayesinde daha kolay bir şekilde başarabilirsiniz.

2019 Kış Kreasyonuna Uygun Parçalar Nelerdir

Sezonun Öne Çıkan Gece Kıyafetleri

İş yaşamında olduğu kadar günlük hayatın rahat ve spor kıyafetleri tercih edenler canlı renkler sayesinde bu sezon kendilerini daha rahat hissedecek. Aynı şekilde gece için tasarlanmış canlı kıyafetler sayesinde de şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Sezonun öne çıkan parçaları arasında parlament ve bordo gece kıyafetleri arasında daha çok kullanıldı. Özellikle deri ve kadife parçalar gece kıyafetlerinin şıklığını anlatan parçalar arasında. Deri ve kadifeyi daha rahat ve daha spor kesimlerle kullanan moda dünyası bu sezon parlamenti Ve bordoya kaçan kırmızıyı kıyafetler üzerinde daha çok kullandı. Aynı şekilde çanta ve ayakkabılarda da kırmızının ve parlak mavinin hakimiyeti göze çarpıyor. Gece davetlerinde hem düğünlerde hem de resmi davetlerde kadife ve deri parçaları çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca bu sezonun gece ürünleri arasında düz çizimlerin olması kıyafetleri spor bir şıklığa kavuştururken çeşitli takı ve çantalar sayesinde hem klasik hem de spor bir hale dönüştürebiliyor.

Sezonun Öne Çıkan Gece Kıyafetleri

Sonbahar Sezonunda Spor Şıklığı

Sonbahar Sezonunda Spor Şıklığı

Bu sezon canlı renkler düz kıyafetler için daha çok tercih edilirken aynı zamanda daha spor ve rahat bir şıklığı da temsil ediyor. Diğer yandan parçaların belirgin bir şekilde düz kesimi sayesinde hem şık hem de modern bir hava vererek kıyafetlerinizi hem gündüz hem de gece için kolaylıkla kullanabilmenizi sağlıyor. Artık genellikle yalnızca gece veya yalnızca gündüz için tercih edilen kıyafetler yerine geometrik şekilde yapılan düz kesimler sayesinde çeşitli aksesuarlar kullanılarak kıyafetler kişiliğinizi yansıtmanıza izin veriyor. Örneğin deri ve Kadife Üzerinde bile oldukça parlak ve canlı renkler kullanılsa bile çeşitli aksesuarlar ve ayakkabılar sayesinde hem gündüz hem de gece için rahat bir kullanım olanağı veriyor. Örneğin kadife parçaları gece kullanımda aksesuar ve ayakkabı seçimi ile tamamen farklı bir şekilde kombinlenebilirken aynı zamanda gündüz iş ve gündüz davetlerinde aynı şekilde aksesuar ve uygun ayakkabı seçimi ile kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu olanağı sağlayan hiç şüphesiz renklerin mi kumaşın bu sezon oldukça farklı bir şekilde kullanılmasıdır. Özellikle deri ve kadifenin ön plana çıkması hem rahatlığı hem de şıklığı ön plana çıkartırken aynı zamanda farklı aksesuar tercihini size bırakarak farklı alanlarda kullanım olanağı veriyor. Bu sayede alacağınız canlı renkteki parçaları gündüz ve gece kıyafeti olarak farklı bir tarzda yorumlayarak sizde kişiliğinizi yansıtabilir ve aynı parçaları hem gündüz hem de gece davetlerinde kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Üstelik sezonda öne çıkan canlı renkler sayesinde abartıya ve gösterişe de kaçarak oldukça farklı bir tarz yaratarak şıklık elde etmeniz mümkün. Sonbahar ve kış aylarında bu sezon canlı renklerin tercih edilmesi sayesinde birçok kadın kendi iç dünyasını daha rahat bir şekilde ifade edebilecek. Canlı renklerle birlikte karışık ve birbiriyle uyumsuz renklerinde kullanılması sezonun olmazsa olmazları arasında. Örneğin pembe ile sarıyı ayakkabı ve kıyafet seçiminde kolay bir şekilde kullanma olanını vermesi sayesinde bu sezon yaratıcılığı ve şıklığı kadınlara bırakarak kendi tarzlarını oluşturmalarında ve kendi şıklıklarını yaratmalarında yardımcı olacak. Canlılığı ve karışımı simgeleyen bu sezon renkleri sizin de mutlaka canlı ve parlak renkler tercih etmeniz gerektiğini anlatıyor.

canlı renkler

 

Bir önceki yazımız olan Burçlara Uygun Gelinlik Seçimi Nasıl Yapılmalıdır? başlıklı makalemizde askılı gelinlik modelleri, Aslan burcu gelinler ve Boğa kadını gelinlik seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.


2019 Kış Kreasyonuna Uygun Parçalar Nelerdir Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ