Kadına Dair Herşey

2019 Modası: Patchwork Stili

2019 Modası: Patchwork Stili

2019 Modası: Patchwork Stili

Zorunluluktan dolayı ortaya çıkan moda akımlarından biri de Patchwork stili. Günümüzde yama olarak bilinen bu akım modadaki yerini almaya başladı.  Günümüzde çok tercih edilmeye başlanılan bu stil her ülkenin kendi kültürüne uygun tasarımlar çıkarmasına imkan sağlıyor.  Birbiriyle bağlantılı olmayan kumaşlar bir araya getiriliyor ve tıpkı bir sanat eseri gibi birleştiriliyor. Moda tasarımlarında ön plana çıkmaya başlayan Patchwork stili 2019  koleksiyonlarında da kendine yer bulmayı başarıyor.  2018 yaz modasında sık sık yamalı kot modellerini gördük. Patchwork stilinin bir örneği olan yırtık kotlar ortaya çıkacak yepyeni tasarımlara da ışık oldu. Kadife kumaşlar ile silütlerle hazırlanan Patchwork tasarımları sayesinde sofistike bir tarz ortaya koymak mümkün hale geldi. 2019 kışının önemli parçalarından biri olacak olan Patchwork stili muhteşem uyumuyla dikkat çekiyor.  Farklı doku ve renge sahip kumaşlar bir araya getirilip elegan Patchwork tasarımları yaratılıyor.

Patchwork_sokak _stili

Patchwork ile Herkes Kendi Stilini Hazırlıyor

Sessiz bir şekilde hayatımıza girmeye başlayan Patchwork sokak stilinde de kendisine sık sık yer bulacağa benziyor. Gardıroplarda mutlaka olması gereken parçalar arasında yer alan Patchwork tarza sahip parçalar sayesinde herkes kendi stilini kendisi yaratma imkanına sahip olacak.  Etek, pantolon ve Jean modellerinde kendine yer bulan Patchwork stili sayesinde sportif bir şıklık elde edebilirsiniz.  2019 kışında Patchwork stili kot montlar ve elbiselerde kendini göstermeye başlayacak. Patchwork stiline sahip pantolon, Jean veya etek tercihi yapan kadınlar kombinlerini daha sade ve şık parçalar kullanarak tamamlamalıdır. Bu sayede hem Patchwork stili ön plana çıkacak hem de sade bir şıklık elde etme imkanına sahip olacaksınız.

Patchwork_kot_mont

Patchwork Elbiseler ile Tarzınızı Yaratın

Elbiseler kadınlar için vazgeçilmez parçalardandır. Patchwork elbiseler bu trendin ön plana çıkan parçaları arasında yer alıyor. 2019 modasında sık sık karşı karşıya kalacağımız Patchwork elbiseler genel olarak geometrik desenli birbirinden farklı kumaşların bir araya getirilmesiyle hazırlanılıyor. Ayrıca farklı çizgili veya düz kumaşlar kullanılarak da Patchwork elbise modelleritasarlanıyor.  Günün her saatinde rahatlıkla giyilebilen Patchwork elbiseler son derece şık olması nedeniyle gün boyu sizlere eşlik ediyor. Patchwork elbiseler hem rahat hem de kullanışlı parçalardır. Bu nedenle tek parça şıklığını Patchwork elbiseler ile gerçekleştirmek hiç zor değil.  Patchwork elbiseleri kombinlemek için deri montları veya uzun kabanları tercih edebilirsiniz. Herkes kendi stilini yansıtacak şekilde Patchwork elbiseleri kombinleme şansına sahiptir.  Stilinizi oluşturmak ve tarzınızla tüm dikkatleri üzerinize toplamak istiyorsanız şık çizme ve bootie modelleriyle elbisenizi tamamlayabilirsiniz. Kusursuz bir uyum sağlamanız halinde Patchwork elbiseler herkesin dikkatini çekmeye başaracak özel parçalar arasında yer alıyor. Farklı kumaş renklerinin bir arada kullanıldığı Patchwork tarzı bir nevi yama gibi olsa da oldukça kullanışlı bir tarz yaratmanızı sağlar.

Patchwork_kot

Bir önceki yazımız olan Beyaz Spor Ayakkabı Modelleriyle Tarzınızı Nasıl Yansıtabilirsiniz? başlıklı makalemizde beyaz spor ayakkabı modelleri, dantelli beyaz spor ayakkabı modeli ve Sokak stili için kullanılacak beyaz spor ayakkabı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


2019 Modası: Patchwork Stili Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ