Kadına Dair Herşey

2019’da Alabileceğiniz Hediyeler

2019’da Alabileceğiniz Hediyeler

Yılbaşına günler kala birçok kişiyi hediye alma telaşı sarar.  Yılbaşını özel bir hale dönüştürmek için hediye seçimi oldukça önemli. Yeni yıl telaşıyla birlikte umutlarda artar. Yepyeni umut ve heyecanla karşılanan yeni yılda sevdiklerinize alacağınız hediyeler onları mutlu eder. Birçok hediye alternatifi bulunmakla birlikte yeni yıla anlam katan hediye seçebilmekte oldukça önemlidir. Arkadaşa, aileye veya sevgiliye alınacak hediyeler yeni yılda da oldukça fazla. İşte 2019’da alabileceğiniz hediyeler;

 

Zar Anahtarlık

kişiye özel zar anahtarlık

Sevdiklerinize güzel bir hediye seçimi yapmayı düşünüyorsanız zar anahtarlıklar doğru bir seçim olacaktır. Sevdiklerinize şans dilemenizi sağlayan kişiye özel zar anahtarlık tasarımları sayesinde sevdikleriniz yeni yılda gerçekleştirmek istedikleri hedefler için çok daha heyecanlı bir başlangıç yapacaktır. Anahtarlığı kişiye özel olarak tasarlatmayı düşünüyorsanız zarın bir yüzeyine  arkadaşınızın ismini yazdırabilirsiniz.  Sevdikleriniz anahtarlıkla evinin kapısını açtığı her an sizleri hatırlayacaktır.

Plaket

Yeni yılda şık ve zarif bir plaketle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. 2019 yılının gözde hediyelerinden biri olan plaketler şık tasarımı ve anlamlı notları sayesinde sevdiğinize kendini özel hissettirecektir.

2019 yılının gözde hediyelerinden olan plaket

Takvimli Mouse Pad

Yeni yılın en çok tercih edilen hediyelerinden biri de takvimdir. Ancak takvimi daha özgün bir hale getirmek ister misiniz? Farklı bir hediye almayı planlıyorsanız üzerinde 2019 takviminin yer aldığı mouse padler oldukça ideal bir hediye olacaktır.  Bütün yıl boyunca sevdiklerinize sizleri hatırlatacak olan mouse pad sevdiklerinizi mutlu edecek nitelikte bir hediyedir.

Pusula

Sevdiklerinizin yeni yılda hedeflerine kavuşması ve hedefler doğrultusunda doğru yolu bulabilmesi için pusula doğru bir hediye seçimi olacaktır. 2019 hediyeleri arasında önemli bir yere sahip olan pusulalar şık bir ahşap kutu içerisinde hediye edilebilecek son derece özel bir  tasarımdır.

Ahşap Albüm

2019 yılbaşı hediyeleri arasında bir klasik olan albümler yepyeni tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Şık ve sade bir hediye arayışı içerisindeyseniz ahşap albümleri tercih edebilirsiniz.  Hediye edeceğiniz kişi sizin için özelse üzerine isimlerini yazdırabilirsiniz. Albümler yıllar geçse de saklanabilecek özel hediyelerdir. İçerisinde birlikte çekildiğiniz fotoğraflardan oluşan ahşap bir albümün paha biçilemez.

2019 yılbaşı hediyeleri

 

Duvar Saati

Yeni yılın gelmesiyle birlikte zamanın ne kadar hızlı ilerlediğini bir kez daha görme imkanı yakalıyoruz. Sevdiklerinizle geçirmiş olduğunuz zamanın çok kıymetli olduğunu düşünüyorsanız onlara akrilik duvar saati hediye edebilirsiniz.  Üzerinde isminizin yazılı olduğu akrilik şık saatler hem güzel birhediye olacak hem de uzun yıllar boyunca kullanılabilecektir.

Ahşap Çerçeve

Yılbaşı için özel olarak tasarlanmış ahşap çerçeve 2019 hediyeleri arasında kendine önemli bir yer buluyor. Sıcacık bir yılbaşı akşamında sevdiğinize üzerinde notlar olan şık bir ahşap çerçeve hediye edebilirsiniz. İçine koyacağınız güzel bir fotoğraf sayesinde  mutlu bir fotoğraf çerçevesi elde edebilirsiniz.

Eğlenceli Çelik Termos

Eğer sevdiğiniz kişinin kahve tutkunu olduğunu düşünüyorsanız yeni yılda onu hem eğlendirecek hem de soğuk kış günlerinde içini ısıtacak çelik termos hediye edebilirsiniz.  Hem yaz hem de kış aylarında kullanılabilecek olan şık çelik termoslar sevdiklerinizin çok beğeneceği bir hediye olacaktır.

Eğlenceli Çelik Termos

İsme Özel Kadeh Seti

Kişiye özel bir hediye planlıyorsanız şık şarap kadehlerini tercih edebilirsiniz. Yeni yılda adınıza özel olarak tasarlanmış şık bir kadeh seti farklı bir hediye olacaktır.

Yeni Yıl Hediye Sepeti

Sevdiklerinize güzel bir hediye almayı planlıyorsanız içerisinde çam ağacı, yılbaşı çorabı, kuruyemiş, şekerleme, yılbaşı çanı, çikolata gibi aksesuarların yer aldığı yeni yıl hediye sepeti armağan edebilirsiniz. Sevdiklerinizi şaşırtmak ve mutlu etmek istiyorsanız doğru bir seçim olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Yılbaşı Seyahat Rotaları başlıklı makalemizde Bu ülkeler ucuz, Kartalkaya kayak merkezleri ve Makedonya gibi şehirler hakkında bilgiler verilmektedir.


2019’da Alabileceğiniz Hediyeler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ