Kadına Dair Herşey

3 Boyutlu Zemin Kaplama İle Siz De Evinizi Yenileyin

3 Boyutlu Zemin Kaplama İle Siz De Evinizi Yenileyin

Teknolojini değişmesiyle beraber ev dekorasyon fikirleri de oldukça değişiklik göstermiş durumda. 3 boyutlu filmlerin, gözlüklerin, zemin kaplamaları ve daha birçok ürünün hayatımıza girmesi evimize ve tüm insanlara farklı bir yenilik getirdi. İşte bu yenilik hepimiz için oldukça zevkli bir hale gelmişken bide yazımızda sizlere 3 boyutlu zemin kaplamalarından modeller sunacağız.

3-boyutlu-zemin-kaplama

Hangi Modeller Mevcut?

Genellikle doğaya ait yaşamın içinden modeller mevcut olmakla beraber hayvan motifleri ve çiçek motifleri de var olan modellerdendir. Çoğunlukla tercih edilen modeller ise deniz, okyanus ve kumsaldır. Çünkü hepimiz denizin esintisinden ve kumsalın dinginliğinden memnun kalır ve ruhumuzu dinlendirmek için daima onlara kucak açarız. İşte bu nedenden ötürü ev dekorasyonuna 3 boyutlu zemin kaplama eklemek isteyenler denizi kumsalı ve okyanusu tercih etmektedir.

Bu konu hepimiz için yeni  olduğu için henüz çeşitlilik olarak çok farklı modellerle karşılaşamıyoruz. Ancak zamanla modeller içerisinden seçim yapmak hepimiz için çok zor hale gelecektir. Burada önemli olan hangi modelin ev tasarımı kullanıldığı değil zemin kaplamanın evin hangi alanına yapılacağıdır.

  • Salon İçin Zemin Kaplama

Salon evimizin en önemli ve daima kullanılan köşelerindendir. İşte bu yüzden burada kullanılacak zemin kaplamanın daha doğal ve bizi dinginliğe itecek olması gerekmektedir. Bizi ve içinde bulunduğu odayı huzurla kaplaması gerekmektedir. Bunun için bir şelale modeli tercih edebilirsiniz.

zemin-kaplama

  • Yatak Odası Zemin Kaplama

Yatak odamız bizim için oldukça ferah ve kendimizi en rahat hissedebileceğimiz bir alan olması gerekir. İçine girdiğimizde orada huzurla uyuyabilmemiz ve odanın vermiş olduğu huzuru her an hissetmemiz gerekmektedir. İşte bu yüzden dinlendirici olan çiçek motiflerini bu alanda kullanabiliriz.zemin-kaplama-ornekleri

  • Banyo İçin Zemin Kaplama

Banyo en büyük dekorasyonu gerçekleştirebileceğimiz bir alandır bizim için ve banyonuza en yakışacak modelde okyanus ve içerisinde ki balıklar olacaktır.

  • Mutfak İçin Zemin Kaplama

Zemin kaplamanın en çok yakışacağı alan mutfak olabilir çünkü mutfağınızın dolapları ile zemininizin kaplaması arasında müthiş bir uyum yakalayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Odanıza Göre Tablo Seçimi başlıklı makalemizde dekorasyon fikirleri, Dekorasyona göre tablo örnekleri ve tablo örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.


3 Boyutlu Zemin Kaplama İle Siz De Evinizi Yenileyin Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ