Kadına Dair Herşey

4 Adımda Gardrobunuzu Düzenleyin

4 Adımda Gardrobunuzu Düzenleyin

En sık dağılan ve sürekli ilgi ve toparlama gereği duyulan gardıroplarımızla başa çıkmanın bir yolu yok mu, sizce?

Aslında var. Gardırobunu düzenlemesi yaparken dikkat etmeniz gereken şeylere dikkat edip, bazı önemli ipuçları ile gardırobunuzu daha uzun süre dağılmadan kullanabilirsiniz.

Gardırobumuzu düzenli hayat geçirirken nelere dikkat edeceğiz, nelerden faydalanacağız madde madde yazarak, adım adım gardırobumuzu düzenleyeceğiz.

  1. Öncelikle dolabınızı komple boşaltın her şeyin temiz olduğundan emin olun ve öncelikle hijyen açısından dolabınızın da içini bir güzel silin. Hatta silme suyuna lavanta esansı gibi kokular katarak dolabınızın içerisinde hoş ve ferah bir koku olmasını sağlayabilirsiniz.
  2. Dolabınıza yerleştirdiğiniz tüm çamaşırların ütülü olmasına özen gösterin. Böylece dolabınızda hem yer açısından tasarruf etmişi olursunuz hem de daha güzel katlama yaparak daha hoş bir görüntü elde etmiş olursunuz. Aynı zamanda kıyafetleri giyeceğiniz zaman ütülü olduğu için vakit kaybetmeden giyinme faslını atlayabilirsiniz.
  3. Daha sonra dolabın bölümlerine göre kıyafetlerinizi asılacaklar katlanacaklar çantalar ayakkabılar şeklinde sınıflandırın hatta gömlekleri trikoları tişörtleri sınıflandırarak yerleştirin.
  4. Dolabınız küçük ve eşyanız çok fazla ise, dolap düzenleyicilerden faydalanabilirsiniz. Gardırobu düzenlenmesi dolap düzenleyici ve çekmece düzenleyici ile çok daha rahat olur. Bunlarla daha çok eşyayı daha az bir alana sığdırabilir aynı zamanda da düzenli kalmalarını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fondöten Kullanımında Bilmeniz Gerekenler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


4 Adımda Gardrobunuzu Düzenleyin Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ