Kadına Dair Herşey

A Kesim Gelinlik

A Kesim Gelinlik

A Kesim Gelinlik 

Gelinlik tercihi yaparken fiziğe uygun gelinlik tercihi yapmakta çok önemlidir. Çünkü en güzel günümüzde her zaman olduğumuzdan daha güzel görünmeyi isteriz. Bunun yolu ise doğru gelinliği tercih etmekten geçmektedir. Fiziğiniz kusursuz olsa da birçok kusuru da olsa en ideal gelinlik A kesim gelinlik modelleridir. Çünkü A kesim gelinlik modelleri inanılmaz bir kamuflajdır ve bütün kusurları olağanüstü bir ustalıkla kamufle etmeyi başarır.

A Kesim Gelinlik

A Kesim Gelinlik Modeli Nedir?

A kesim gelinlik modeli büst kısmı dar olan ve etek kısmı ters a şeklinde açılan gelinlik modelleridir. A kesim gelinlik modelleri; etek çanağının genişliğine, etek açılma yerinin başlangıcına göre değişkenlik göstermektedir. Bu özelliklerde doğru şekilde kullanılırsa fiziğinizi olduğundan çok daha iyi göstermeyi başarabilirsiniz.

A Kesim Gelinlik Modeli Nedir

A Kesim Gelinlik Modeli Nasıl Kullanılmalı?

A Kesim gelinlik modellerini kullanırken fiziğimizi göz önünde bulundurmalı ve fiziğimize göre bir seçim yapmalıyız. Mesela bacak boyu kısa olan bayanlar, bacak boylarını olduğundan daha uzun göstermek istediklerinde A Kesim gelinlik tercih edip, altına platform topuk giyerek boylarını yukarı çekerler. Bu sayede boyları da olduğundan daha uzun görünecektir.

A Kesim Gelinlik Modeli Nasıl Kullanılmalı

A Kesim gelinlik modelleri kalçası ve baseni olan bayanlar için de ideal gelinlik modelidir. Ayrımı belden olan ya da göğüs altından olan A kesim gelinlik modelleriyle rahatlıkla kalça ve baseninizi gizleyebilirsiniz. Ancak bel ya da göğüs altı arasında seçim yaparken, gövde boyunuza göre bir seçim yapmalısınız. Eğer ki gövdeniz kısaysa göğüs altı gelinlik tercih etmelisiniz. Ancak gövde boyunuz kısa değilse belde ayrımı olan gelinlikleri de tercih edebilirsiniz.

A Kesim Gelinlik Nasıl Kombinlenir?

A kesim gelinlik modelleri birçok fizik kusuru için kurtarıcı özelliği taşımaktadır. Ancak doğru kombinlenirse daha şık ve hoş bir görüntüye de kavuşmuş olursunuz.

A Kesim Gelinlik Nasıl Kombinlenir

A kesim gelinlik modelini kombinlerken duvak tercihlerinizi uzun duvaklardan yana yapmalısınız. Çünkü duvaklarınız eteğinizin valonuyla birbirini tamamlayacak ve masalsı bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Eğer ki çok uzun boylu bir bayan değilseniz A kesim gelinliklerle platform topuklu ayakkabı kullanmanızı öneririz. Çünkü gelinlik altından ayakkabınız görünmeyecektir ve bu sayede topuğunuz ne kadar uzunsa boyunuzu da o kadar uzun göstermiş olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan 2017 gelin ayakkabı modası başlıklı makalemizde 2017 gelin ayakkabı modası, Stiletto ayakkabılar ve Taşlı Ayakkabılar hakkında bilgiler verilmektedir.


A Kesim Gelinlik Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ