Kadına Dair Herşey

Aç Karnına 1 Ay Boyunca Su İçtim Ve İşte Olanlar

Aç Karnına 1 Ay Boyunca Su İçtim Ve İşte Olanlar

Aç karnına su içmek faydalı mıdır,zararları var mıdır?Açken içilen su yararlı mıdır?Bir ay boyunca aç karna su içtim ve işte olanlar..

Aç karnına su içmek

Açken su içmenin bana faydaları nasıl oldu?

Bir gün sürekli yorgun hissetmekten bile yorulmuş olarak kendime şu soruyu sordum, “Japon kadınlar kusursuz, porselen gibi bir cilde sahip olmak için ne yapıyorlar?” Ufak çaplı bir araştırmadan sonra sabah uyandıktan hemen sonra aç karna su içmek ile ilgili bir Japon kürü buldum.

Sayısız araştırmaya göre bu basit uygulama çeşitli sağlık durumları için birçok olumlu sonuç sağlamaktadır. Bunu denemeye karar verdim ve bugün de tüm bu uygulama boyunca edindiğim deneyimleri sizlerle paylaşıyor olacağım.O zamanlar daha enerjik hissetmek için ne yapmam gerektiğini bilmiyordum. Cildim ve saçlarım donuk görünüyor ve bedenim doğru çalışmadığı ile ilgili bazı sinyaller veriyordu. Sürekli bana aynı şeyleri söyleyen ve her seferinde daha da çok ilaç yazan doktorları dolaşmaktan bıktıktan sonra bu Japon su terapisini merak ettim ve yakın bir zamanda da enemeye başladım. Aldığım sonuçlar ise tek kelimeyle mükemmel!

Sabahları su içmek

Aç karnına su içerek daha canlı ve daha sağlıklı hissetmeye başladım.

Sabahları su içmeye başladıktan birkaç gün sonra daha hafif hissetmeye başladım. Bedenimin daha kolay detoks yapabildiğini hissedebiliyordum.

Metabolizmam hızlandı

Bu uygulama diyetimin daha tolereli olmasına neden oldu. Her saat canımı sıkan açlık hissini artık hissetmiyordum. Öğünler arasındaki atıştırma isteğim yok oldu ve çok daha fazla enerjim oluyordu.

Aç karnına su içmek zayıflatır mı?

Aç karına su zayıflatir mı

Kilo vermeme yardımcı oldu

Daha az acıkmamın yanı sıra daha yavaş ve ağır olan sindirimim de giderek iyileşti. Daha fazla enerjiye sahip olmam da spor yapma konusunda beni çok motive etti.

Mide sorunlarımdan kurtuldum.

Oldum, olası sindirim ve reflüden çekmiştim. Ancak her sabah su içmeye başladıktan sonra bu sorunlar ortadan kalktı ve artık her yemek sonrasında korkunç bir rahatsızlık duymuyordum.

Cildimin görünüşü daha da güzelleşti.

Size yalan söylemeyeceğim. İnsanlar genelde bana olduğumdan daha yaşlı göründüğümü söylerdi. Su tedavisine başladıktan sonra yüzümdeki kırışıklıklar gitti ve artık cildim daha sağlıklı, daha parlak ve daha canlı görünüyor.

Saçım daha güzel görünmeye başladı.

Saçım çok yıpranmıştı ve ayda iki kez uçlarını aldırmak zorunda kalıyordum. Su içmek sadece saçlarımın sağlıklı bir biçimde büyümesine yardımcı olmadı ayrıca inanılmaz derecede parlak da görünmesine yardımcı oldu.

İdrar yolu enfeksiyonları yaşamamaya başladım.

Su terapisi, diğer bütün intibiyotiklerin başaramadığını başarıp, bu sorunumu çözdü. Artık herhangi bir acı veren yanma hissini yaşamıyorum.

Uzun süredir hastalanmadım.

Bu basit rutin gerçekten de bağışıklık sistemimi güçlendirdi. Aç karna su içmek gibi basit bir şey hiçbir ilaca başvurmama gerek kalmadan hastalıklarla başa çıkmama yardımcı oldu.

sabahları aç karına su

Nasıl sabahları su içmekten daha fazla fayda sağlayabilirim?

Gün içerisinde daha enerjik hissetmek için bu yöntemi uygulayın:

  • Yürüdükten hemen sonra, diş fırçalamadan önce aç karnızla dört bardak su için. Eğer dört bardak su ile başlamakta zorlanıyorsanız, bir bardak ile başlayın ve miktarı kademeli olarak arttırın.
  • Önünüzdeki 45 dakika boyunca hiçbir şey yemeyin.
  • Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinden iki saat sonrasına kadar hiçbir şey yemeyin veya içmeyin.

Açken su içmek

Ne zaman sonuç alabilirim?

  • Diyabet veya hipertansiyon hastaları: 30 gün
  • Kabızlık yaşayanlar ve gastrit hastaları: 10 gün
  • Tüberküloz hastaları: 90 gün

 

 

Bir önceki yazımız olan Cool Görünmek İsterken Dumura Uğrayan 11 Bahtsız başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Aç Karnına 1 Ay Boyunca Su İçtim Ve İşte Olanlar Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ