Kadına Dair Herşey

Acaba Beni Seviyor Mu Sorusunu Soranları Kuşkudan Kurtaracak 18 Belirti

Acaba Beni Seviyor Mu Sorusunu Soranları Kuşkudan Kurtaracak 18 Belirti

İlgiye,sevgiye muhtaç olduğumuz zamanlarımız olur bizim.Belki içimiz “Yok canım ,O beni seviyor” dese de karanlıkta kalan diğer tarafımız içten içe kemirir içimizi.Ancak öyle detaylar vardır ki bunu ispat eder derecededir.Şayet buradaki maddelerin hepsini değil de,çoğunluğunu yaşıyorsanız,içindeki o kuşkulardan hemen kurtulun.Sizi çok seviyor.

 1. Geceleri üzerinizin örtülmesi: Sizin hasta olmamanızı isteyen, üşütmemeniz için gece üstünüzü örten biri varsa o halde çok şanslısınız.

beni-seviyormu-1

 1. Size yemek yapılması: Eve geldiğinizde aç olduğunuzu düşünecek olan sevgiliniz tarafından lezzetli ev yemekleri hazırlanmış olması içinizi ısıtacak.

beni-seviyormu-2

 

 1. Sizi merak edip araması: Ne yaptığınızı, iyi olup olmadığınızı duymak için sizi arıyorsa ve gün içerisinde bunu bir kaç kez gerçekleştiriyorsa , telefonunuzun sesini her daim açık tutun.Bu adam sizi merak ediyor.

beni-seviyormu-3

 1. Birlikte sınırsız saçmalamak: Canınız sıkıldığında, eğlenceli vakit geçirmek istediğinizde, sizi yargılamadan sizinle birlikte saçmalayacak olanların olması oldukça güzel bir duygudur.Bunu yaptığınız bir ruh eşiniz mevcutsa daha ne istiyorsunuz?

ilgi

 

 1. Yardımlarını esirgemeyenlerin varlığı: Aşkınızın içinden çıkamayacağınızı düşündüğünüz anlarda size en iyi desteği verecek kişi olmaları, sizi oldukça mutlu edecektir. Bu sayede en çözülmez sorunların bile aslında imkânsız olmadığını görebileceksiniz.

beni-seviyormu-5

 1. Sizin arkanızda durması: Her durumda sizin arkanızda yer alıyorsa, doğru yanlış her vaziyette size kol kanat geriyorsa, oldukça şanslısınız

beni-seviyormu-6

 

 1. Hatalarınızın önüne geçmesi: Sizin yanlış yapacağınızı gören, hatalar yaparak canınızın yanmasını istemeyen sevgili, hayattaki en büyük zenginliktir.

beni-seviyormu-7

 1. Hata yaptıktan sonra sizi yargılamıyorsa: Siz tüm uyarılara rağmen hata yapmaktan vazgeçmediyseniz, size “ben demiştim” bilgiçliği yerine, ağlamanız için omzunu gösterenler candır..

beni-seviyormu-8

 

 1. Sizinle ilgili tüm detaylara değer vermesi: Eğer sizin bile unuttuğunuz özel günleri unutmayan, size dair her türlü ayrıntıyı hatırlayan bir sevgiliye sahipseniz, sevildiğinizden emin olabilirsiniz.

beni-seviyormu-9

 1. Sevmediği bir filmi,yine de sizinle oturup izliyorsa: Sizinle oturup aslında hiç hoşlanmadığı kategoride olan bir film izlemekten şikâyet etmiyorsa,sizinle olan her şey de hoşuna gidiyor demektir.

beni-seviyormu-10

 

 1. Önerilerinizi dikkate alıyorsa: Kitap okuma konusunda,ya da şu filmi seyret gibi konularda ,tavsiyenize uyuyor ve dediğinizi yapıyorsa buna paha biçilemez

beni-seviyormu-11

 1. Kâbuslarınızda başınızda bekleyen sevgili: Siz uykuya dalana kadar yanınızdan ayrılmayanlar candır.Bunu gök gürültüsü olan bir gecede sizi sarıp,sarmalayanlar için de düşünebilirsiniz.

beni-seviyormu-12

 

 1. Doğum günlerinizi unutmuyor ve kutluyorsa: Online olarak değil, sesinizi duyarak sizi görerek doğum gününüzü kutlayanları sevin.Bu da buraya yazılır mı demeyin.Ne ilişkiler gördük biz.

beni-seviyormu-13

 1. Her şeyini paylaşanlar: Çekinmeden sizlerle tüm eşyalarını paylaşan sevgiliyi baş tacı edin.

beni-seviyormu-14

 

 1. Sizi destekleyenler: Size güven veren bir sevgilinin varlığını hissediyorsanız,bunu size fazlasıyla hissettirmiş demektir.

beni-seviyormu-15

 1. Otobüsünüz gidene kadar el sallayanlar: Sizden ayrılırken gözleri yaşlı bir şekilde sizi otobüs yolculuğuna uğurlayanları es geçmeyin.

beni-seviyormu-16

 

 1. Hastalanınca başınızdan ayrılmayanlar: Sizin tüm hasta nazınızı, kaprisinizi çekerek her daim yanınızda olanlar, kendisine bulaşma riskine rağmen hastalığınız geçene kadar tedavide bulunanlar yok mu işte onlar sizi en çok sevenlerdir.

beni-seviyormu-17

 1. Üşüdüğünüzde ceketini verenler: Bir klişe de olsa oldukça takdir edilesi şahsiyetlerdir.

beni-seviyormu-18

Bir önceki yazımız olan Bu Kurbağa Gibi Sorunları Ertelemeyin başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Acaba Beni Seviyor Mu Sorusunu Soranları Kuşkudan Kurtaracak 18 Belirti Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
CLOSE
CLOSE