Kadına Dair Herşey

Aldatılan Bir Kadının Neler Yapabileceğini Biliyor Musunuz?

Aldatılan Bir Kadının Neler Yapabileceğini Biliyor Musunuz?

Ayrılık her ilişkide olur.Olası bir şeydir.Ancak ayrılık bir aldatma neticesinde geliyorsa işte o zaman işler değişir.Bunu bu şekilde düşünen kadınlar da,bu çöküşü ve üzüntüyü sadece içlerine kapanarak yaşamamışlar.Bilakis,emek sarfettikleri ilişkilerinin bu şekilde sonlanmısına tepki olarak,gayet de gediğine koyan cevaplar vermişler.Dikkat aşırı sinirli ve intikam isteyen kadın içerir ki kadının intikamı, erkeğinkinden çok daha ilham vericidir.

Oldukça yaratıcı bir intikam

Aldatılan Kadının İntikamı 1

Olay Türkiye’de yaşandı.Kocasının Suriye’li bir kadınla ilişkisi olduğunu öğrenen kadın,önce onları aynı evin içerisinde gizlenerek,yaklaşık 1 saat süreyle dinledi ve kocası banyoya gittiği zaman,Suriye’li kadını yataktan ve evden gönderip,yatağın içerisine girdi.Kocası banyodan gelip de yatağa girdiğinde eşiyle karşılaştı ve yaşadığı şok nedeniyle 10 gün kadar süre psikolojik tedavi gördü.

Arabadan intikamını alan kadın

Aldatılan Kadının İntikamı 17

Tüm dünya duysun

Aldatılan Kadının İntikamı 16

Şimdi bu uçağın arkasında yazılı olan ifade aynen şu şekilde. “Scott Kelly’nin ufak şeyi var”.Dosta düşmana duyrulan bu haberin ardından Scott’ın ne yaptığını gerçekten merak ediyoruz.

Arabayı foto albüme çevirmek

Aldatılan Kadının İntikamı 15

Gördüğünüz üzere arabada; aldatılan kadının,kocası ve sevgilisinin fotoğraflarını astığı ve üzerini de folyoyla kapladığı görülüyor.

Jennifer’ın bilboard mesajı

Aldatılan Kadının İntikamı 14

GPS takibi 250 USD,Zoom özellikli Nikon kamera 1600 USD ve yalancı kocamı yakalamak ve bu bilboardu birikim hesabımızdan ödemenin değeri paha biçilemez.Bu arada sevgilin Jessica’ya taşınacağını söyle.

Yine ortak hesaptan ödenen bir afiş örneği

Aldatılan Kadının İntikamı 13

Merhaba Steven;

Onunla ilgili herşeyi biliyorum seni pislik,güvenilmez,ahlaksız sinsi herif.Herşey kayda alındı.Bu arada bu bilboard parasını ortak hesabımızdan ödedim.

Aldattığı kocasının arabasının camından içeri bilimum pislikleri boca eden kadın

Aldatılan Kadının İntikamı 11

Ama bu az bile

Aldatılan Kadının İntikamı 10

Yazan yazıda,sadakatli eşi,onun hasta annesine bakarken,kocası aynı anda 2 kadınla birlikteymiş.Bir bilboard ile yırttığına dua etmeli

Arabanın arkasına ,tüm banka hesabını boşalttığını ve kocasının,sevgilisine selamlarını iletmesini yazan kadın

Aldatılan Kadının İntikamı 8

İşte bu harika

Aldatılan Kadının İntikamı 4

İlanda köpek aranıyor yazıp,bunu her yere asan kadın

Aldatılan Kadının İntikamı 2

 

Bir önceki yazımız olan Buyrun Size İdeal Erkek Nasıl Olmalı Sorusunun 5 Cevabı başlıklı makalemizde doğru erkek hakkında bilgiler verilmektedir.


Aldatılan Bir Kadının Neler Yapabileceğini Biliyor Musunuz? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ