Kadına Dair Herşey

Anneler Gününde Ne Hediye Alabilirim?

Anneler Gününde Ne Hediye Alabilirim?

Belki de en anlamlı,en özel günlerden bir tanesi anneler günü.Her ne kadar annelerimize belki sadece hatırlanmak bile yeterli gelecekken,bizler için en özel bu varlıklara ne hediye almalı konusu bir kararsızlık yaşatabiliyor.Bu noktada sizler için sayende.net ekibi olarak birkaç öneride bulunmak istedik.

 

Çikolata kutusu

Renkli bir yazıcıdan çıktısını alacağınız birlikte çekildiğiniz fotoğrafları,marketten satın aldığınız küçük çikolataların üzerine yapıştırın.Kavanoz reçeli içerisine koyabileceğiniz bu çikolataları annenize hediye edebilirsiniz.

Anneye cikolata

 

Özel yapacağınız kesme tahtası

Annelerimizin en sık kullandığı malzemelerden birisi olan kesme tahtasının üzerine dilediğiniz notu yazabilirsiniz.Tahtayı işleminiz bittikten sonra verniklemeniz ve 1 gün süreyle bekletmeniz yeterlidir.

Kesme tahtası

El yapımı kesme tahtası

Anneler günü kesme tahtası

 

Sevgi kavanozu

Küçük not kağıtlarına yazacağınız notları bir cam kavanoz içerisine koyup,kavanozu süsleyin.Ben annemi 1 gün değil hergün hatırlarım mesajı olması için bu notları 365 adet yazmanız oldukça etkili olacaktır.

Sevgi kavanozu

 

O’na bir kolye yapın

Şayet anneniz takılara meraklı ise ona kendi ellerinizle bir kolye hazırlayabilirsiniz.

Kolye yapımı

 

El yapımı saksı

Şayet anneniz bahçeye,çiçeğe meraklı biriyse ona bu tarz bir saksı yapabilirsiniz

Saksı

 

Kalp pano

Kalp şeklinde keseceğiniz bir kartona annenizle olan fotoğraflarınızı koyarak,çerçeveletin.Duvarında hayatı boyunca sizi hatırlatacak bir hediye vermiş olursunuz

Kalp pano

 

Isı koruyucu

Anneniz sıcak içecek tüketen biriyse ellerinin yanmasını engellemek için bu tarz koruyucu da hazırlayabilirsiniz.Elyafları kumaş parçalarının içerisine yerleştirin ve bunu dikin.Bir düğme ve lastik yardımıyla parçayı birleştirin

Bardak koruyucu

 

Bardak kupasına yazı yazmak

Beyaz bir kupa ve her yüzeye yazabilen renkli bir kalem.İhtiyacınız olan sadece bunlar

Kupaya yazı yazmak

 

Kendi ellerinizle yapacağınız mutfak havlusu

Malum annelerimizin en çok vakit geçirdiği yerlerin başında geliyor mutfaklar.Her daim elinin altında olan havluyu siz de yapabilirsiniz.Güzel bir mesajla süsleyeceğiniz havluyu yapmak için pamuklu mutfak bezi,kumaş boyası,vinil kalıp ve köpük fırça yeterli.

Mutfak havlusu

Bir önceki yazımız olan Tarkan'ın Evlenmesinin Ardından Yaşayabileceği Durumlar başlıklı makalemizde tarkan evlenirse hakkında bilgiler verilmektedir.


Anneler Gününde Ne Hediye Alabilirim? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ