Kadına Dair Herşey

Armine Gömlek Modelleri

Armine Gömlek Modelleri

Armine Gömlek Modelleri

Armine Gömlek Modelleri

Gömlek elbise dolabının en kullanışlı parçalarındandır. Pantolona da uyum sağlar, eteğe de. Tam olarak olarak vücuda oturanları da makbuldür hafif salaş, bol olanları da. Genç yaşlarda da giyilebilir, olgun yaşlarda da. Yani bu kadar uyumlu bir parçayı kullanmak sanki şart gibidir.

 

Elbette her kişinin zevki farklıdır ve zevke uygun gömlek bulmak için de araştırmak gerekir. Armine araştırma zorunluluğunu ortadan kaldırmış gibi. Her tür zevke hitap eden, her yaşa uygun, her vücut tipi için Armine gömlek modelleri bulunmaktadır.

Armine Gömlek Modelleri

Gömlek Giymenin Püf Noktaları

Gömlek Giymenin Püf Noktaları

Gömlek seçiminde dikkat edeceğiniz en önemli hususlardan birisi, kıyafetlerin çoklukla hangi tarzda olduğudur. Daha feminen tarzda kıyafetleriniz varsa seçiminiz feminen daha süslü, nakışlı, boncuklu gömlekler yönünde olmalıdır. Doğal giyinmeyi seviyrsanız o zaman da seçiminiz doğal kumaşlar şeklinde olmalı. Spor tarzı benimseyen grupta yer alıyorsanız, genellikle minik pötikareler ya da oduncu tarzı büyük karelerden oluşan ekose desenler seçmelisiniz.

 

Renk açısından bakıldığında yılın trendi olan renk ya da deseni seçebilirsiniz. Ancak unutulmaması gereken şu büyük desenler, kilolu gösterir ve ilgiyi vücudun üstüne çeker. Vücudunuzun üst kısmı daha geniş ise bu tür desen ya da renkler seçilmemelidir. Hatta üstünüzün daha geniş olması halinde nispeten çok parlak renkleri tercih etmemeniz tavsiye edilebilir. Ancak vücudunuzun üst tarafı zayıf ise bu kez ilgiyi yukarı çekmek için daha canlı renkler seçmelisiniz.

 

Tarz, renk ve desen seçiminiz ne olursa olsun Armine gömlek tasarımları arasında mutlaka size uygun bir gömlek bulunabilir. Geniş renk ve desen yelpazesi ile, Armine özellikle tesettürlü hanımların hizmetine hazır durumda.

 Armine gömlek tasarımları

Gömlek Uyumu

Armine desenli gömlek

Gömlek giyerken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta gömleği hangi kıyafetle giyeceğinizdir. Giyeceğiniz Armine desenli gömlek ise etek, pantolon ve başörtüsü düze renk olmalıdır. Tercihen gömlek deseni içindeki bir renkten hem alt kıyafet hem de başörtüsü kullanılabilir. Bu tarz elit bir görünüm sağlayacaktır kombin oluşturan kişiye. Yada özellikle ilgiyi çekmesini istediğiniz yerde, yine desen içindeki açık, parlak ve göz alıcı bir rengi ve çok da dikkat çekmesini istemediğiniz bölümde ise gömlek deseni içindeki koyu tonları kullanmalısınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Beyaz Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde Beyaz Gömlek, beyaz gömlek kombinleri ve kolsuz beyaz gömlek hakkında bilgiler verilmektedir.


Armine Gömlek Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ