Kadına Dair Herşey

Aynı Olaya Kadınların ve Erkeklerin Farklı Bakışları

Aynı Olaya Kadınların ve Erkeklerin Farklı Bakışları

Kadınlar kalbi ile erkekler ise mantığı ile hareket etmeye meyillidir. Bu nedenle aynı olay karşısında aynı hisleri paylaşmaları zordur.

  1. Romantik Akşam Yemeği

romantik-yemek

Kadın mumları yakar, fon müziği açar, temsili bir yemek hazırlar ve yemeğe başlanır. Kadın bulunduğu ortamın ne kadar romantik olduğunu düşünürken, erkek “bu gıy gıy gıy müzik de ne, mumlar niye yanıyor elektrik mi kesik, yemek bu kadar mı , kuru fasulye yok mu” gibi düşüncelere dalar gider.

  1. Alışverişin Süresi

alisveris

Erkek bir mağazaya girer, aradığı ürünü ve bedenini mağaza çalışanına söyler. Gelen ürünü dener, etiketini çıkarttırır, giyer ve mağazadan çıkar. Kadın, tüm mağazaları gezer, tüm kıyafetleri denemeye çalışır, deneyemediklerini hiç olmazsa kumaşını eller, hiçbir şey almaz, çıkar.

 

  1. Yağmurda Yürümek

yagmurda-yurume

Erkek ıslandığı ve üşüdüğü için rahatsızlık duyar, hızlı adımlarla bir yere sığınmak ister. Kadın yağmurda yürümenin oldukça romantik olduğunu düşünür ve sevdiği ile ıslanmayı tercih eder.

  1. Eve Misafir Gelmesi

misaifr

Kadın tüm evi dip köşe temizler, bin bir çeşit yemek ve ikram hazırlama derdine düşer. Erkekler ise, evin pis olmadığını düşünür ve misafir geleceği zaman pizza söylemenin daha mantıklı olduğuna kanaat getirir.

  1. Maç İzleme / İzlememe

mac-izleme

Genel olarak kadınlar maç izlemekten zevk almazlar, eşlerinin maç izlemesinden aldıkları zevki görüp hayrete düşerler. Tabi erkeklerden daha fanatik olan bayanlar yok değil.

Bir önceki yazımız olan Kadınların İdeal Erkekte Aradıkları 6 Özellik başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Aynı Olaya Kadınların ve Erkeklerin Farklı Bakışları Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ