Kadına Dair Herşey

Banyo Dekorasyonunda Otantik Tarz

Banyo Dekorasyonunda Otantik Tarz

Banyo dekorasyon planlamasının vazgeçilmezleri arasında yer alan otantik tarz bu sezon da çok moda. Trend görünümü ile farklılık yaratan ahşap mobilyalar mekanınıza ayrı bir hava katacak ve trend görünüm elde etmenize kaynaklık edecektir. Banyo dekorasyonunu ahşap detaylar ile desteklenmiş aksesuarlar ile taçlandırabilirsiniz. Modern görünümü ile farklılık yaratan ahşap mobilya mobilya modellerinine bayılacaksınız. Bu tarz banyo dekorasyonlarını aydınlatıcı aparatlar aracılığı ile destekleyebilrisiniz. Eğer banyonuzun olduğundan daha geniş ve ferah ggörünmesini isteyenlerdenseniz büyük ayna platformundan yararlanabilirsiniz. Banyonuzun bir köşesini asimetrik kesime sahip küçük ayna modelleri le destekleyebilirsiniz.

Banyoda Taş Duvarlar

Banyo dekorasyonunun olmazsa olmazlarından biri de taş duvar modelleridir. Sadece banyonuzun tek bir köşesini taş duvarlar ile destekleyebilirsiniz. Modern görünümü ile ön plana çıkan taş duvarlar aynı zaman da otantik tarz yaratmanıza imkan tanıyacaktır. Dilerseniz taş duvar desenine ev sahipliği yapan duvar kağıtlarından da yararlanabilirsiniz. Bu tarz duvar kağıtları ile desteklenerek hazırlanıaln banyo dekorasyonun da açık renkı tonlarına sahip aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Modern şıklık yaratmanıza kaynaklık edecek olan taş duvar modellerine bayılacaksınız.

Banyo Dekorasyonunda Spor Tarz

Banyo 1

Banyo dekorasyon planlamasında spor şıklık yaratmak isteyenlerdenseniz çizgi deseni ile taçlandırılmış aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Hem modern yapısı hem de spor tarzı ile farklılık yaratan çizgi deseni ile taçlandırılmış aksesuar modelelleri 2016 sezonunun en özel parçaları arasında yer alacak.

Şeffaf Duşakabin Modelleri

Marjinal görünümü ile ön plana çıkan şeffaf duşakabin modelleri ferah ve aydınlık mekanlara sahip olmanız adına oldukça idealdir. Yeni trend olan şeffaf duşakabin modelleri banyonuza farklı bir hava katacak. Eğer ferah ve aydınlık bir banyoya sahip olmak isteyenlerdenseniz dekorasyon planlamasında açık renk tonlarına sahip aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Dikkati sadece tek bir noktaya çekerek farklılık yaratabilirsiniz. Bu tarz banyo modellerini, taş duvar desenine ev sahipliği yapan duvar kağıtları ile destekleyebilirsiniz.

Banyo Dekorasyonunda Üç Boyutlu Zeminler

Modaya ayak uydurmak isteyenlerdenseniz üç boyutlu zemin kaplamalarını banyonuza taşıyabilirsiniz. Modern yapıya sahip olan üç boyutlu zeminler mekanınıza ayrı bir hava katacak ve tarz görünüm elde etmenize imkan tanıyacaktır. Bu tarz banyo dekorasyonunda tek renge ev sahipliği yapan aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Böylelikle ortaya çıkabilecek renk karmaşasını da önlemiş olursunuz.Şu an için çok fazla gündemde olan ve uygulanan bir tasarım olamasa da ortaya çıkan sonuçlar gerçekten olağanüstü derecede.

3 boyutlu zemin 4

3 boyutlu zemin 3

3 boyutlu zemin 2

3 boyutlu zemin 1

Banyo Dekorasyonunda Taş Detaylı Aksesuarlar

Dikkat çekici yapısı ile ön plana çıkan taş detaylı aksesuar modelleri bu sezon da çok moda. Taş detayına sahip banyo halıları, havlular ve banyo aksesuarları trend görünüm elde etmeniz adına oldukça idealdir. Bu tarz banyo dekorasyon planlamaları sayesinde sizler de modern yapıya ev sahipliği yapabilrisiniz.

Banyonuzu Dekoratif Ayna Modelleri İle Süsleyin

Banyolarınızın olmazsa olmazları arasında yer alan dekoratif ayna modelleri bu sezon da çok moda. Farklı kesimler ile desteklenmiş dekoratif ayna modelleri aynı zaman da mekanınızın geniş ve ferah görünmesine kaynaklık edecektir.

Bir önceki yazımız olan Evinize Çimleri Ve Yosunları Getirecek Yün Kilimler başlıklı makalemizde halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Banyo Dekorasyonunda Otantik Tarz Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ