Kadına Dair Herşey

Bayan Loafer Ayakkabı İle Maskülen Tarza Devam

Bayan Loafer Ayakkabı İle Maskülen Tarza Devam

2017 modasında loafer de yerini almayı başarmış durumda. 2013 sezonunda erkeklerde gördüğümüz loafer ayakkabı modelleri, 2015 yılında kadınlarında hayatına girmeyi başarmıştı.2017 yılında ise Gucci gibi çok değerli markaların loafer ayakkabılara koleksiyonlarında yer vermesiyle birlikte loafer ayakkabılar adeta ete kemiğe bürümüştür.

Loafer Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Loafer ayakkabılar maskülen parçalardır. Maskülen parçalarla kombinlenebileceği gibi klasik ya da şık parçalarla bir araya getirilerek de ters snobeler yapılabilir. Loafer ayakkabı kombinlerinde önemli olan dengeyi doğru şekilde sağlamaktır. Denge sağlandığı müddetçe güzel kombinler elde edilecektir.

Loafer Ayakkabı Modelleri İle Bayanlar İçin Maskülen Kombinler

Loafer ayakkabıların en güzel kullanılacağı parçalar hiç şüphesiz maskülen kombinlerdir. Loafer ayakkabılar kendi başına maskülen bir parça olduğu için maskülen kombinlerle güzel bir uyum içinde olacaktır. Maskülen tarz olarak adlandırdığımız tarz genel olarak erkeksi giyim tarzıdır. Kravat, papyon, yelek, şapka gibi parçalarla maskülen bir giyim elde edilebilir. Böyle bir kombinin altına da tercih edebileceğiniz en güzel ayakkabılar loafer ayakkabılar olmaktadır.

Klasik Kombinler: Pantolon ceket, etek ceket gibi takım elbise olarak adlandırılan elbiselerle de loafer ayakkabılar kullanmak mümkündür. Bu tarz parçalarla loafer ayakkabılarla klasiğin dışına çıkabilirsiniz. Bu tarz kombinlerle çok hareketli ya da işlemeli loafer ayakkabılar yerine düz ayakkabı tercih etmeniz daha ideal olacaktır.

Bayan Loafer Ayakkabi Modelleri 2017

Etekler ve Loafer Kombinler: Etekler loafer ayakkabılarla tercih edilebilecek olan diğer parçalardır. Eteklerle loafer ayakkabıların tercih edilmesiyle birlikte kuğul bir görüntü oluşturulacaktır. Mesela midi boy eteklerle özellikle uzun bacaklara sahip olan bayanlar loafer ayakkabı tercihinde bulunarak rahat ve salaş bir görünüm kazanabilirler. Bunun yanı sıra mini etek tercih edip, günlük hayatta bir kombin arayışında olanlarda mini eteklerini loafer ayakkabılarıyla taçlandırabilirler.

Kot pantolonlar ve Loafer Tarz

Loafer ayakkabıları kullanabileceğiniz bir diğer parça ise kot pantolonlardır. Kot pantolonlar gayet günlük olan parçalardır ve günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle kış aylarında kot pantolonlarla kazak, deri ceket kombinleri ise oldukça fazla can bulmuştur. Bu kombinlerin en güzel tamamlayıcısı postallar, botlar ve elbette ki Loafer ayakkabılar olmuştur. Kot pantolonlarla tercih edeceğiniz loafer ayakkabılarınızı özellikle desenli ve şekilli modellerden tercih edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Modası Kalın Ve Yüksek Topuklar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bayan Loafer Ayakkabı İle Maskülen Tarza Devam Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ